PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=456851}
6,4 130
ocen
6,4 10 1 130
Beef IV
powrót do forum filmu Beef IV

Napisy(Polskie)

ocenił(a) film na 5

No właśnie i tu mamy problem,napisów nie ma.Jeśli ktoś by je posiadał niech wrzuci tutaj link.

starmageddon

Jest bardzo małe zainteresowanie filmem, więc napisów raczej bym się nie spodziewał, a szkoda ;(
Ale czekam na nie z utęsknieniem ;))

Taylor_24

Film o hamerykańskich gangsterach/raperach.Jeżeli jesteś fanem tej muzyki to powinieneś znać angielski,by zrozumieć o czym nawijają,także napisy nie potrzebne.A jak nie znasz języka to do szkoły.

Ready2

Angielski a slang amerykański to dwie różne rzeczy , po za tym oglądanie tego z napisami polskimi to chyba najlepszy sposób na nauczenie się języka . Ktoś może dopiero zaczyna się interesowac i nie jest w stanie się nauczyc języka w krótkim czasie . (Ja osobiście w większości rozumiem )

LloydBanks

Jak ktoś siedzi w tej muzyce to slang też zna.A najlepszy sposób na nauczenie się języka to szkoła lub kursy językowe,z napisów się g nauczysz.Wiemy jakie są te tłumaczenia (son of a bitch! - k...a mać! ;))

Ready2

To prawda, ale jeśli ktoś mało słucha, bądź wcale i po prostu zainteresował się beefami? Oglądałem 4 i większość zrozumiałem, ale niestety nie wszystko. Wolalbym obejrzeć ponownie z napisami ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
starmageddon

Chyba się nie doczekamy napisów. A może ma ktoś chociaż angielskie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones