PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1041}

Ben Hur

Ben-Hur
7,7 33 710
ocen
7,7 10 1 33710
7,1 10
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben Hur

Miło obejrzeć fil w którym grają tak wspaniali aktorzy jak min Charlton Cheston. Całkiem inny klimat niż w obecnych filmach historycznych, ale właśnie ten klimat sprawia ,że ten film jest unikatowy.

ocenił(a) film na 8
karolxx

pierwszy raz oglądam film historyczny który zaczyna sie kolędom,szczyt infantylizmu ,szmira i tyle

ocenił(a) film na 10
Muhomorniczy

Film jest genialny, majstersztyk,niedostrzeżenie wielkości Ben Hura jest równoznaczne z popełnieniem filwebowego foux pas... Sory gościu powyżej, ale zwyczajnie w świecie bredzisz...

ocenił(a) film na 10
trik1987

popieram wypowiedź powyżej to jest klasyka i arcydzieło- nic dodać, nic ująć..

ocenił(a) film na 8
karolxx

zdenerwowałem się,ale ma u mnie 8 ,film jest dobry,tym bardziej szokuje epatowanie naiwną wiarą w 3 króli i Jezuska w szopce albo maniakalne tworzenie platformy biblijnej dla każdej historii z tamtego okresu historycznego i miejsca w imię popularyzowania wiary

ocenił(a) film na 10
Muhomorniczy

szkoda czasu na dyskusje ztobą, podłoże religijne w tym filmie jest jaknajbardzien na miejscu-bo film opowiada o tamtych czasach..

ocenił(a) film na 10
karolxx

Rozmowa z muhomorniczym po prostu nie ma sensu. W takich przypadkach jak tem najlepiej sprawdza się moje ulubione przysłowie: NIE GADAJ Z DUPĄ BO CIĘ OSRA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones