PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122630}

Bernard i Bianka w krainie kangurów

The Rescuers Down Under
6,9 3 437
ocen
6,9 10 1 3437
Bernard i Bianka w krainie kangurów
powrót do forum filmu Bernard i Bianka w krainie kangurów

Uroczy!

ocenił(a) film na 8

Okropnie uroczy! Muszę przyznać, że ogólnie nie cierpię sequeli, zwłaszcza disneyowskich, a ten film był cudowny! W niczym gorszy od swojego poprzednika, a nawet lepszy pod względem animacji - ale wiadomo, w końcu kilkanaście lat później zrobiono "Bernarda i Biankę w krainie kangurów". Powiem Wam, że takiego Disneya kocham bezgranicznie - uważam, że wówczas produkcje tej wytwórni były w najlepszej kondycji pod wieloma względami. W podobnych okresach powstawały dzieła typu "Król Lew", "Pocahontas", "Tarzan", "Dzwonnik z Notre Dame", itd..
Nawiązując do tytułu mojej recenzji, film był dla mnie bardzo uroczy, z uroczym humorem i uroczymi bohaterami. Najbardziej podobały mi się momenty, gdy Bernard usiłować oświadczyć się Biance - nie dość, że zestresowany, to wciąż coś mu krzyżowało plany. ;)

Clandestine94

Zgadzam się. :)
Warto pamiętać, że "Bernard i Bianka w krainie kangurów" to bardzo swoisty sequel, bo to do tej pory jedyny, który jest zaliczany do Disneyowskiego kanonu (został wyprodukowany, jak część pierwsza, przez Disney Animation Studios - inaczej, niż sequele wszystkich innych filmów wytwórni). W tym roku drugim takim oficjalnym sequelem stanie się "Puchatek i przyjaciele" (można jeszcze zaliczyć "Fantazję 2000" do tej grupy, ale trudno ją uznać za "sequel" w pełnym tego słowa znaczeniu, więc ją pomijam :P ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones