PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862321}

Bestia

Beast
5,1 5 106
ocen
5,1 10 1 5106
5,1 7
ocen krytyków
Bestia
powrót do forum filmu Bestia

Scenariusz może był dobry, ale wykonanie oglądamy kiepskie. Wiele irracjonalnych zachowań i scen, wszystko to razi. Dosyć słaba gra aktorska. Efekty komputerowe nie do końca optymalne i przekonujące. Dużo naginania rzeczywistości. Nie porwał mnie ten film i chyba nie znalazłem w nim nawet jednej sceny godnej zapamiętania. Może jedynie końcówka budzi jakieś emocje, ale czy warto dla niej oglądać cały film? Jeśli nie macie już żadnego wyboru to możecie zaryzykować :)

ocenił(a) film na 7
ajuzo

Zawsze musi się znaleźć jakiś marudny pseudo recenzent malkontent.

ocenił(a) film na 7
karakrytyka

(SPOILER)!.Racja,jak dla mnie jeden z bardziej realnie zrobionych filmów o zwierzakach zabójcach.Sceny bardzo fajnie,realistycznie pokazane.Może jedynie dwie sceny wiały fantastyką,mianowicie jak biały wujas podpalił auto które wyleciało w powietrze z lwem w środku i mimo tego zwierzak przeżył.I pod koniec jak czarny wyszedł z lwem na wolne terytorium i zaczął go okładać pięściami,tu trochę twórców fantazja poniosła he he.Ale ogólnie bardzo fajnie się oglądało to dzieło.

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Tak, tak... A jak pod autem mu walił sierpy i kopniaki, a lew go łapał za fraki i nic mu nie mógł zrobić, faktycznie realistyczne bardzo. :D

ajuzo

#ajuzo - zgadzam sie z Tobą w pełni, absurd goni absurd.....porażka....:(

ocenił(a) film na 7
ajuzo

Dobre przygodowe kino łączące także film survivalowym z animal horrorem (animal attack), bardzo lubię takie filmy. Parę przegięć było, ale to w końcu kino. Mało jest dobrych filmów ostatnio ze zwierzętami w rolach głównych i to jest moim zdaniem ok. Film nie nudzi, ogląda się szybko, a akcje z lwem są dobrze skręcone. Warto obejrzeć, jeśli spodobał się nam taki film, jak chociażby: Narok 6 Metre czy Pełzająca Śmierć (z nowszych) czy ze starszych Grizzle.

ocenił(a) film na 6
ajuzo

końcówka, gdzie facet bije się z lwem ? :)) to było tylko śmieszne, scena w szkole, gdzie nawet nie zamknęli drzwi trzymała w napięciu, bo wiadomo było, że zaraz wejdzie lwiątko :) Niedorzecznością jest też to, że lew nie czuje człowieka po węchu :) 
Z drugiej strony na początku filmu była koszulka Jurassic Park, więc mamy to chyba traktować jako science fiction :)

ocenił(a) film na 3
ajuzo

Rodzinka czarnych, jeden biały i lew. Było pewno że biały idzie do bozi a reszta jakimś cudem przeżyje. Jedyne czym mnie zaskoczył to myślałem że któraś córeczka w ostatniej chwili uratuje tatusia. Ale jednak lwy lwu lwami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones