PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776802}

Bez śladu

Keepers
5,9 3 636
ocen
5,9 10 1 3636
Bez śladu
powrót do forum filmu Bez śladu

Solidne 6/10

ocenił(a) film na 7

Muszę przyznać, ze film ten zrobił na mnie na prawdę dobre wrażenie. Niewątpliwie na plan pierwszy wysuwa się ciekawa fabuła oraz bardzo dobre aktorstwo, Świetnie w swoją role wcielił się Gerard Butle. Doskonale zagrał faceta który dręczony poczuciem winy ostatecznie zdecydował się na samobójstwo - wszystko to było sugestywne i bardzo prawdziwe. Butlerowi niczym nie ustępował również Peter Mullan. Co do samego filmu to przez cały czas trzyma w napięciu i dobrze się go ogląda. Polecam - 7/10.

ocenił(a) film na 7
Ronin25

Człowieku, jeśli wrzucasz wielki spoiler to ZAZNACZ TO!

ocenił(a) film na 7
Aryadne

Ok. Sorry.

Ronin25

A ja cholerka przeczytałem twój komentarz a dziś mam oglądać film . Spojler ważny !!!

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

No i jakie wrażenia po obejrzeniu filmu?

Ronin25

Właśnie pasuje coś na ten temat napisać a nie ma kiedy a lubię opisywać filmy na laptopie niz na telefonie lepiej się pisze na klawiaturze A co do filmu surowy klimat troche film psychologiczny ale jak mial ocenić 6-7 Więc twoja ocena jest pasująca.do tego obrazu.I tu muszę przeprosić cie ale twój spojler nie psuje oglądania filmów .A lepiej zaznaczać jak coś się z spojlerować

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Ok. nie ma sprawy. Czyli jak widać mamy podobne odczucia co do tego filmu. Pozdrawiam.

Ronin25

Też pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones