PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669681}

Bez litości 2

I Spit on Your Grave 2
6,1 24 690
ocen
6,1 10 1 24690
3,3 3
oceny krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

Mocny film

ocenił(a) film na 10

Pierwsza połowa filmu zszokowała mnie jeszcze bardziej niż w pierwszej części, chociaż w obydwóch było potwornie. Jednak w drugiej najbardziej przeraziło mnie to co zrobił z Katie ten wstrętny, stary zboczeniec. Okrutne. Łza mi się zakręciła.
Ale druga połowa filmu to było gorąco.Przepraszam za wyrażenie, ale takich drani należy traktować "oko za oko, ząb za ząb", a nie pier....ić się z nimi w 10-cio letnie wyroki.
W kilku słowach : film bardzo brutalny, dla osób o mocnych nerwach.

ocenił(a) film na 3
Aga1_2_3

Zgadzam się - żadne więzienie, tylko prawdziwe cierpienie takiego drania, tylko to da satysfakcję ofierze. Mogłabym tu szeroko rozpisać się na temat wymyślnych tortur, jakie miałabym ochotę zadać komuś po tym, co widziałam na filmie, ale to nie miejsce na takie smaczki ;-)

ocenił(a) film na 1
Aga1_2_3

Ten film nie jest mocny tylko obrzydliwy. Przy takich filmach zastanawiam sie jak zryty trzeba mieć łeb żeby coś takiego nakręcić. I tylko mam nadzieje że nie jest to wewnętrzna potrzeba wynikająca z upodobań.

1aga_fw

Ale co Cie obrzydza? Jak ona te jajka mu zgniotła i się nad nimi znęcała to było jak wybawienie. Tak powinni kończyć gwałciciele  brawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones