PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35137}

Bez ostrzeżenia

Without Warning
7,4 548
ocen
7,4 10 1 548
Bez ostrzeżenia
powrót do forum filmu Bez ostrzeżenia

Film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 10

Oglądałem go kiedyś jeszcze jak byłem młody :) na polsacie. By mogli go kiedys znowu wpuscic. Chyba mają go jeszcze na składzie.

ocenił(a) film na 10
Tomrejten

Emitowali go w roku 98, albo na początku 99. Pamiętam. Film rewelacja, bardzo innowacyjny i klimatyczny. Naprawdę można się przestraszyć. Mam go nagranego gdzieś na taśmie VHS. Chętnie bym go wrzucił na komuter, ale nie mam możliwości.

ocenił(a) film na 9
RAIN_5

Całkowicie się z wami zgadzam:)
Kiedy pierwszy raz go widziałem miałem może z 10 lat i film wywarł na mnie niesamowite wrażenie. Za drugim razem także go nagrałem:)
Film wyróżnia przede wszystkim oryginalna narracja i świetne zakończenie...
Kto nie widział niech żałuje:P
A ja natchniony tym tematem rozpoczynam poszukiwania filmu w wielkim internecie:)

ocenił(a) film na 10
Pawian

Ja szukam i znalesc nie moge :)
Jezeli bys znalazl szepnij slowko :)

ocenił(a) film na 10
Pawian

http://btjunkie.org/torrent?do=stat&id=71943b98e18428202ef0031c47ad31721d427a9dc 751 [btjunkie.org/torrent?do...]

Jest tutaj, ale trzeba placic :(

Rainmaker

poszukajcie na www.mininova.org oraz www.torrentspy.com, sam ten film wstawiałem i sam tłumaczyłem ;-) napisy sa na www.napisy.org

Rainmaker

poszukajcie na www.mininova.org oraz www.torrentspy.com, sam ten film wstawiałem i sam tłumaczyłem ;-) napisy sa na www.napisy.org

Rainmaker

jeszcze jeszcze na torrenty.org, jeśli jesteście tam zalogowani

Rainmaker

i na emule też, sorki że tyle wypowiedzi natworzyłem, mogłem w jednej, ale sobie co chwila coś przypominałem ;-)

RAIN_5

Masz jeszcze ten film na vhs ?

Tomrejten

Rany Boskie, taki film i tylko jeden topik?? Straszne. Jak obejrzalam go po raz pierwszy, to byly momenty gdzie nie bylam do konca pewna, czy to faktycznie film... ;) Swietne podejscie do tematu, a najlepsze jest to, ze w kazdej chwili moze byc naprawde taka przerwa w programie... asteroidy lataja jak glupie dookola. brrrrrrrr.....

Tomrejten

mnie również podobał się ten film, ale z drugiej strony bardzo mnie przerażał. Lepiej, żeby go już nie puszczali, bo znowu mi się włączy myśląca i zacznę się bać czy czasem coś znowu w nas nie leci

Agniecha

Wiesz, tego to sie niestety nalezy obawiac calkiem na serio, ale miejmy nadzieje, ze chlopaki w NASA i takich tam innych miejscach nie spia na sluzbie... ;)

ocenił(a) film na 10
Hayne

Statystycznie to chyba mamy wieksza szanse sami sie utopic we wlasnym sosie... ew miedzy sobą.

ocenił(a) film na 9
Tomrejten

Moze ktoś załatwić ten film?

Widzialem go juz dawno temu w tv,
i od wielu lat chodzil mi po głowie, w tym
tygodniu dowiedziałem jaki to tytuł, ale
niestety nigdzie nie moge go znaleźć.
Ma go ktoś może w swoim składzie?!


adik_6

Czytaj uważnie topic.

ocenił(a) film na 10
Tomrejten

Jak byłem mały to go oglądałem był poprostu świetny i całkiem inny niz wszystkie te s-f film w formie wiadomości tv no poprostu super i tez się trochę spietrałem i byłem wtedy pod wielkim wrażeniem pomysłu i wykonania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones