PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770251}

Bez wyboru

Sha Po Lang: Tan Lang
6,3 398
ocen
6,3 10 1 398
Bez wyboru
powrót do forum filmu Bez wyboru

Znowu tzw latający ninja. Czy oni już bez tych tanich i kiczowatych sztuczek filmowych nie potrafią nakręcić porządnej walki? Przecież to aż w oczy kole!! Drewniane aktorstwo, ograne spec efekty i słabiutka fabuła - tyle i aż tyle można powiedzieć o tej produkcji. Ogólnie żal ddupę ściska.

ocenił(a) film na 7
Paraves

Przed chwilą obejrzałem i latających ninja nie uświadczyłem. Fabularnie to taka trochę kopia pierwszego filmu z trylogii Uprowadzona.
Facet traci żonę w wypadku, jego córka zostaje porwana w Tajlandii więc niczym Liam Neeson wyrusza jej tropem. Walki, owszem są, ale to typowe bijatyki policjanta pomagającemu głównemu bohaterowi jak i jego samego ze zbirami zamieszanymi w porwanie córki.

ocenił(a) film na 1
alex_gawlas

"Przed chwilą obejrzałem i latających ninja nie uświadczyłem" - scena na dachu budynku.

"Walki, owszem są, ale to typowe bijatyki policjanta" - hmmm ktoś z rozszarpaną przez hak rzeźniczy kostką i zerwanym kolanem w następnej scenie chodzi gdyby nigdy nic, taaaaakie tam typowe.

Jako kino akcji z efektami ala Jackie Chan i rozrywka do piwa tudzież "niech sobie leci w tle ja posprzątam mieszkanie" - ok, jako film thriller 1/10

cbool82

Tak! Niestety tak już czasem bywa, że ktoś "nie doogląda" i potem (jak alex_gawlas) pisze "nie uświadczyłem". W tym przypadku nie ma co wdawać się w polemikę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones