PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633485}

Bez względu na cenę

At Any Price
5,5 2 788
ocen
5,5 10 1 2788
Bez względu na cenę
powrót do forum filmu Bez względu na cenę

Ten moment filmu był tak żałosny i banalny że od razy ocena u mnie spadła,gdyby tam leżał kamień to jeszcze
mógłbym zrozumieć ale młotek....

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Nie wiem czy oglądałeś uważnie, ale ten chłopak co zginął wcześniej wbijał tym młotkiem te tablice przy polu i jak zaczęli się przepychać to najwyraźniej mu wypadł i takim właśnie cudem tam się znalazł

wyderka_filmweb

Nie wiem czy oglądałaś uważniej, ale młotek wypadł temu chłopakowi z ręki dokładnie w momencie kiedy zaczął się tłuc z Efronem. Młotek więc zostaje na poboczu, potem chłopaki przepychają się przez dobrych kilka metrów w pole kukurydzy (na tyle daleko, że jak ojciec przyjeżdża to najpierw nie może znaleźć Efrona), a potem magicznie młotek znajduje się tuż przy nich. I po prostu wygląda na to że to zupełnie inny młotek (bo to byłoby nielogiczne gdyby to był ten sam), co jest tym bardziej żenujące bo co DOKŁADNIE TAM miałby robić jakiś młotek.....

D3Mania

gównianych motywów w tym filmie była co nie miara. pierwszy z brzegu który mi przychodzi do głowy:

maska spawalnicza z wstawioną zwykła szybką zamiast przyciemnionej

the_men_from_okinawa

a jeszcze uprawianie ostrego seksu bez zdejmowania spodni... mistrzostwo, albo raczej MISZCZOSTWO :)

the_men_from_okinawa

Fujarę można wyjąc przez rozporek ;-)

ocenił(a) film na 5
the_men_from_okinawa

A jeszcze wcześniej używał palnika w koszulce bez Rękawów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones