PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635773}

Bezgranicznie

Unconditional
6,9 1 381
ocen
6,9 10 1 1381
Bezgranicznie
powrót do forum filmu Bezgranicznie

Piękny film!

ocenił(a) film na 10

Dawno nie widziałam tak pięknie zrobionego filmu! Majstersztyk!

ocenił(a) film na 2
ewelina_m

majstersztyk? brak spójności, słabo dobrana muzyka, o dobrym aktorstwie nie wspominając...

ocenił(a) film na 8
ashamed

Także uważam, że film niesamowity . Ma ciekawą fabułę i jest bardzo wzruszający. Polecam :)

ewelina_m

Może nie majstersztyk ale na pewno piękny film! Film z przesłaniem dla każdego widza, ponieważ jest tak niewielu ludzi robiących tak wiele dla innych. Łzy same się cisną do oczu, 8/10

ocenił(a) film na 10
wiolnik4

dokładnie, jest wzruszający i ma przesłanie i oby ludzie brali z niego przykład :)

ocenił(a) film na 9
ewelina_m

Mi też bardzo się podobał. Takie historie są nam potrzebne zwłaszcza po tym co ostatnio w tv słuchamy... Fajnie jest wiedzieć że jest lub był ktoś taki. Co do filmu? Dlaczego zła gra aktorska? Michael moim zdaniem bardzo dobrze zagrał. Bardzo ładny film! :D

ocenił(a) film na 8
ewelina_m

Chryste jak ja sie zryczałem...aż sam w to nie wierze ;-)))) Film jak dla mnie piekny!

ocenił(a) film na 9
ewelina_m

Takie filmy mogę kilka razy oglądać, ale gdzie je znaleźć? Ten obejrzałem o 5:20 na TV Trwam. Jak tam puszczą jakiś film to naogół piękny i dobry pod tytułem Bezgranicznie.

ocenił(a) film na 5
ewelina_m

Bez przesady,nic nadzwyczajnego.

ocenił(a) film na 10
saratoga12

to dla Ciebie, ale nie dla mnie :)

ewelina_m

Jak dla mnie nie na 10 ale naprawdę bdb. Zaskakujący i z napięciem...
Inne wyobrażałam sobie zakończenie i to mnie się spodobało, że wyszło inaczej :)
Z przesłaniem, warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones