PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131303}

Bezkresne Morze Sargassowe

Wide Sargasso Sea
6,2 205
ocen
6,2 10 1 205
Bezkresne Morze Sargassowe
powrót do forum filmu Bezkresne Morze Sargassowe

73 osoby oceniły film, ale nikt nie komentuje. A ja tu płonę z ciekawości i nie wiem czy warto oglądać, bo sama ocena nic a nic mi nie mówi. Kto mógłby mi powiedzieć, czy film mi się spodoba jeśli miniserial Jane Eyre z 2006 r. mnie zachwycił?

ocenił(a) film na 1
merikarei

Zastanawiam się czemu niektórzy na fali świetnych powieści - celem zdobycia popularności - tworzą sequele i prequele. Jean Rhys "popełniła" ten sam myk co Alexandra Ripley, która na siłę napisała kontynuację losów Scarlett z "Przeminęło z wiatrem" Margaret Mitchell. W obu przypadkach powstał ten sam rezultat - miałka papka dla spragnionych wrażeń, znudzonych swoją rutyną kur domowych. Stanowczo jestem na nie.

ocenił(a) film na 9
merikarei

Magnetyczny, niepokojący klimat, niebywale intrygujący, czasem przytłacza i męczy. Ale ksiązka lepsza, najlepiej czytać w oryginale, który pokazuje specyfike kulturową i językową XIX-wiecznych Karaibów. Melodramat z podwójnym dnem tak naprawde, historia tragiczna, w której nie było dobrych rozwiazań. Ciekawa historia

Renata_Zybura

Ten plakat tu jest dość, dziwny, nieprawdaż? Pasuje do całości filmu?

ocenił(a) film na 9
littlelotte52996

Czemu nie pasuje? Pasuje.

Renata_Zybura

A jakże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones