PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755058}

Biała dziewczyna

White Girl
5,4 5 829
ocen
5,4 10 1 5829
5,0 3
oceny krytyków
Biała dziewczyna
powrót do forum filmu Biała dziewczyna

nie rozumiem....

ocenił(a) film na 8

....dlaczego jest tak bardzo niska ocena... film jest naprawde bardzo dobry,,, realistyczny... dobre aktorstwo jak i historia...

ocenił(a) film na 5
sztohas

Bo to nic nowego, kolejna taka sama historia z narkotykami w roli głównej, która nie została opowiedziana w żaden rewelacyjny sposób ani nie wnosi nic nowego do historii kina. Ten film po prostu jest. I nie pozostawia po sobie żadnego wrażenia. Oklepany temat został przedstawiony tak sztampowo i bez większych emocji, że po obejrzeniu filmu po prostu o nim zapomniałem.

ocenił(a) film na 7
sztohas

To prawda, realistyczne aktorstwo zasługuje na uwagę.

ocenił(a) film na 6
sztohas

tez sie zgadzam, film dobry, kazdy powinien zobaczyc wlasnie jakie teraz mamy czasy..

ocenił(a) film na 7
sztohas

Również nie rozumiem tak niskiej oceny. Bardzo dobra gra aktorka dzięki której momentami myśli się, że ogladamy dokument.
Plus świetnie nakrecona ostatnia scena.

ocenił(a) film na 7
semsai

Postaram się wam wytłumaczyć dlaczego tak niska ocena.
Znalazło się grono osób, którym ten film się nie spodobał i wystawili mu niską ocene.

Mam nadzieje, że wyjaśniłem to dosyć jasno. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
sztohas

Bo film jest nudny. Przerwałem go w połowie oglądania i nawet mnie nie korci żeby dalej oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones