PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824945}
5,4 33 255
ocen
5,4 10 1 33255
3,6 18
ocen krytyków
Black Adam
powrót do forum filmu Black Adam

To kino akcji i superbohaterowie. Jakbym miał wnikać głęboko w scenariusz tej produkcji to znalazłbym jakieś dziury ale po co :) Dużo efektownych pojedynków. Postać silna i waleczna. Idealny superbohater :) trochę zaskoczyły mnie warunki powstania tej postaci bo nawiązuje do innego zabawnego nadczłowieka. Nie wiedziałem czego się spodziewać :) Dobrze się bawiłem, nie nudziłem się w kinie. Może brakuje mi czasem jakiejś większy głębi w tych filmach pomiędzy rozwałką, ale to w sumie kino dla samego oglądania, a nie myślenia :) generalnie polecam jeśli ktoś lubi filmy w podobnym klimacie, nie będziecie zawiedzeni. Na dużym ekranie robi podwójne wrażenie.

ocenił(a) film na 7
ajuzo

Tak, efekty stanowią większość tego filmu, ale nic w tym złego, to po prostu komiksowe kino akcji , ma być naparzanka i rozwałka. I była, z domieszką humoru. Czyli rozrywka w czystej postaci.

ocenił(a) film na 7
OmniModo

PS: w końcu superbohater który z odpowiednią bezwzględnością traktuje swoich przeciwników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones