PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4243}
7,1 3 969
ocen
7,1 10 1 3969
7,0 10
ocen krytyków
Blizna
powrót do forum filmu Blizna

Ten Film był kręcony między innymi w Puławach (woj. lubelskie) i grał w nim epizod mój dziadek (i nawet wypowiada kwestię; o studniach głębinowych) :D

użytkownik usunięty
j220v

Skoro Twój dziadek grał w "Bliźnie", to być może posiadasz (lub ktoś z Twojej rodziny)ten film w swoich zbiorach...Piszę pracę magisterską na temat Kieślowskiego i szukam "Blizny", dlatego bardzo zależy mi na skontakotowaniu się z Tobą -jeśli możesz mi pomóc, napisz: magdam33@wp.pl

ocenił(a) film na 9

faktycznie jest tak, że filmy Krzysztofa są (te wcześniejsze) są trudne do zdobycia w Polsce. Straszne....
Mi się udało zdobyć i jestem szczęśliwy.
A co Blizny to jest to świetny film o bezsilności.

ocenił(a) film na 8
qbix

Witam z przyszłości. Teraz ten film jest na youtube :D

dryhay

Hahahah <3

dryhay

Przepraszam, to nie było zbyt treściwe, ale urzekł mnie Twój post :D

dryhay

W jakim filmie żyjesz, że potrafisz witać z przyszłości? Ja od pewnego czasu staram się ustalić, w jakim ja żyję, bo też potrafię witać z przyszłości.

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Witam z przyszłości. Właśnie obejrzałem ten film na smartfonie:D

ocenił(a) film na 7

Swietnie odegrał swą kwestię!

Jeśli to aktualne to ten film leci często na Kino Polska.

j220v

A on byl aktorem czy przypadkowym okolicznym mieszkancem ktorego poproszono zeby byl statystą?

Slawek

Na tym zebraniu to chyba wszyscy grający mieszkańców byli statystami.
Btw 19 lat po pytaniu o dostępność filmu - ja go mam na blu ray. Coraz więcej dobrych starych filmów jest dostępnych w odrestaurowanym wydaniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones