PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604379}
3,6 132
oceny
3,6 10 1 132

Blubberella
powrót do forum filmu Blubberella

Jakimś cudem, nie wiem jakim Uwe znowu tego dokonał.
Pomimo stworzenia tony śmieci, filmów których nie da się oglądać.
Drugi raz zabrał się za komedię, i znowu mamy tony niedorzeczności(niektóre
są specjalnie inne po prostu nie zostały zauważone), beznadziejną przerysowaną grę aktorską, sztuczne sceny akcji, toaletowy humor. I wszystko to co fani Postala
lubią najbardziej. Obrywa się po tyłku w szczególności Ameryce, ale także i czarni, i nawet
rodacy Bolla zostają wyśmiani, ba on naśmiewa się sam z siebie i z beznadziejnych żartów.
Co najgorsze ja się ciągle z tego śmiałem, chociaż nie wiem jak kiepskim dowcipem bym
nie został zaatakowany czy jak nie logiczną sceną, banan z ryja nie schodził.
A sam reżyser w roli mein fuhrera to majstersztyk mocno godzący w ideologie nazistowskie.
Dzieło owe oglądałem po seansie wątpliwie przyjemnym filmu BloodRayne: Third Reich, ale także wam polecę obejrzeć najpierw branego na serio gniota żeby później móc rozkoszować się absurdalnym gniotem.
Oby tak dalej Uwe!! 7+/10

kucuser

Dzięki, dodam do oczekiwanych!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Warborn

Takie pytanie widziałeś Postal ?

ocenił(a) film na 2
kucuser

Widziałem. Widziałem kilka jego filmów i pozytywnie oceniam tylko Rampage (no, Hurt Locker dało się obejrzeć bez bólu). Postal jak Blubberella momentami był trochę zabawny, ale nic ponadto, a już jako całość jest średni.

Szczerze mówiąc wolałbym ekranizację pierwszego Postala. Tego z 1998 roku, poważnego i chorego. Tego, o którym 95% gówniarzy jarających się tłumikiem z kota nawet nie ma pojęcia.

Warborn

z 1998 roku ? oczywiście w powiązanych nic nie ma... masz jakieś namiary ? wyszukuje tylko niestety 2 cześć gry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones