PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836323}
5,7 19 285
ocen
5,7 10 1 19285
5,6 35
ocen krytyków
Bo we mnie jest seks
powrót do forum filmu Bo we mnie jest seks

MINUS Scenografia z kartonu, okropne zdjęcia, okropne światło, słaby scenariusz, aktorzy miotają się i klepią jak w telenoweli. Całość przypomina jakiś kiepski teatr telewizji. Szkoda bo za prawie 10 milionów możnabyło się bardziej postarać np. Najmro gdzie jest dobra scenografia, dobre kostiumy (to by było na tyle bo reszta tego filmu to nieporozumienie)
PLUS Dębska starała się.

daje 4 bo wspieram polską kinematografię, ale generalnie to takie 3-. Na 10.

ocenił(a) film na 8
Filmowyznawca

A moim zdaniem ta cała kartonowość i konwencja teatru telewizji to CELOWY ukłon w kierunku epoki. Moim zdaniem (a co nieco pamiętam z późnego Gomułki) film genialnie oddał epokę. "Najmro" nota bene też :)

ocenił(a) film na 6
macbdotcom

Zgadzam się z Tobą. Podobało mi się to kartonowe wykorzystanie scenografii, bo przypomniał mi się właśnie klimat Teatru Telewizji.

ocenił(a) film na 9
Filmowyznawca

Panie Andrew, Pan nie zna Kabaretu Starszych Panów? eh, wstyd.

Filmowyznawca

Dokładnie tak. Cały film w tym sofcie jest nie do przełknięcia. Postsynchrony dramatyczne. Ja rozumiem, ze maja oddawać technikę 20 wieku, ale można to było zrobić z głowa. A tak wyglada jak etiuda studentów filmówki.
No słabo. Zmarnowany potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones