PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836323}
5,7 19 286
ocen
5,7 10 1 19286
5,6 35
ocen krytyków
Bo we mnie jest seks
powrót do forum filmu Bo we mnie jest seks

To jest tak złe, że aż ciężko to ocenić. Może zacznę od pochwały, czyli muzyki, bo na tle całokształtu to ona miała w sobie coś przyjemnego, a motyw wiolonczeli w tle wpadał w ucho. Co do reszty, wygląda to tak jakby reżyserka obrazu cieszyła się jak dziecko, podczas odkrycia że może nakręcić dialogi, w których kobieta przeklina. Dosłownie cały film, to jedno wielkie przeklinanie Kaliny w luźno powiązanych ze sobą scenkach. Przejścia pomiędzy wydarzeniami nie mają w sumie żadnej większej logiki, równie dobrze można by je pociąć i zrobić scenki rodzajowe do paru gagów, które udało się tam zmieścić. W zasadzie to jest dla mnie film o niczym, który próbuje się wybić na sławnym nazwisku, bo bez tego ani to nie byłby film biograficzny, ani film dokumentalny o PRL lat 60, ani nawet luźna tragi-komedia. Zmarnowany potencjał aby przedstawić postać Kaliny nowym pokoleniom tak aby ich zachęcić do późniejszego głębszego wyszukiwania (wątpię, że ukazanie nagiego biustu, bo oczywiście to musi być, ich do tego zachęciło).

ocenił(a) film na 7
gustaw94

Wiolonczela? W ucho? Chyba słonia. To kontrabas!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones