PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675598}

Bobby i łowcy duchów

Bobby en de Geestenjagers
6,1 461
ocen
6,1 10 1 461

Bobby i łowcy duchów
powrót do forum filmu Bobby i łowcy duchów

To kolejny film, który jest dla nas enigmą. Bez sensu, że te produkcje, które nie są z państw dominujących na rynku kinematograficznym, są w większości dla nas niedostępne. A po ostatnim obejrzeniu Ósmoklasistów stwierdziłam, iż niderlandzkie kino stoi na bardzo wysokim poziomie. Za pewne inne państwa, o których filmach wiemy tyle co nic też mają w rękawie "perełki", które aż się proszą to wgłębienia się w nie. Ludzie, rozwijajmy kulturę! Otwórzmy się na świat! A nie na produkcje, które są w pewnym sensie "przymusowo" wrzucane do kinowego repertuaru. Nie twierdzę, że są złe. Wręcz przeciwnie. Niektóre z nich to kasowe hity, ale czuję że omija nas coś fantastycznego. Zatraćmy się w sztuce.
Tak w ogóle to jest jakieś fatum, bo wydawnictwo odmówiło tłumazenia kolejnych części powieści mojej ulubionej holenderskiej pisarki. Jest mi niezwykle przykro. Wkurza mnie ta enigma co stoi tuż obok nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones