PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=415336}

Bohater z wyboru

Hero Wanted
6,0 5 159
ocen
6,0 10 1 5159
Bohater z wyboru
powrót do forum filmu Bohater z wyboru

Słaby film sensacyjny z Cubą Goodingiem Jr`em i Ray`em Liottą. Niepotrzebnie wprowadzono zaburzenia chronologii, które nic nie dają, a zaciemniają obraz całości.

ocenił(a) film na 6
oscar_4

Jak to "nic nie dają"?! Dzięki temu mamy w połowie kapitalny zwrot akcji,który podnosi znacznie wartość tego filmu.Szkoda tylko,ze ostania scena znacznie zepsuła dobre wrażenie jakie na mnie wywarł...

ocenił(a) film na 3
oscar_4

zgadzam się.

Yafatboy

co do sposobu kręcenie filmu nic nie mam nawet mi się podobał ... ale się strasznie nudziłem ! dla mnie film był slaby

ocenił(a) film na 5
Big_Star_Varna*

5/10 da się obejrzeć i widziałem znacznie gorsze, ale na koniec rozczarowuje... "typowe", dobrze nakręcone amerykańskie kino akcji bez większych ambicji i ze zmarnowanym pomysłem.

użytkownik usunięty
oscar_4

Rzeczywiście, do połowy filmu nie wiedziałam, o co chodzi, choć ten zabieg równocześnie trzymał przy monitorze, bo czekałam na wyjaśnienie całej tej zaplątanej historii. Zemstę dało się wyczytać szybko, ale motyw "romantycznej" miłości grubo naciągany. Wielki mi bohater...Psychol bardziej

użytkownik usunięty
oscar_4

1/10 to i tak za dużo dla tej apoteozy bezsensownej przemocy :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones