PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520978}

I Give My First Love to You

Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu
7,3 403
oceny
7,3 10 1 403
Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu
powrót do forum filmu Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu

Średnio

ocenił(a) film na 5

Powiem tak: owa adaptacja zła nie jest, można zobaczyć, szczególnie kiedy ktoś lubi akurat dosyć łzawe historie, ale... Mimo wszystko polecam zapoznać się z wersją papierową. Historia płynie wolniej, naturalniej, bardziej oddaje rzeczywistość. Jest oczywiście dramatyczna, lecz nie przedramatyzowana. Poza tym w oryginale mamy lepiej skonstruowane i rozwinięte postacie (przykładem Kou, który tam odgrywa o wiele większą rolę niż tylko podrywacza będącego czynnikiem popychającym głównego bohatera do zastanowienia się nad własnymi uczuciami). Cóż jeszcze mogę powiedzieć? Może teraz coś pozytywnego. Zaskoczyła mnie bardzo dobra gra aktorska pani Mao. Naprawdę, nie spodziewałam się, że uda jej się tak naturalnie odtworzyć postać głównej bohaterki. Ale oglądanie tylko dla jej gry to raczej strata czasu, dlatego polecam tylko tym, którzy cierpią na nadmiar wolnego czasu w wakacje.

Aha, jeszcze coś. Strasznie zniesmaczyło mnie zakończenie. Zupełnie inaczej wyglądało to w mandze... Ech...

ocenił(a) film na 8
ryba_w_kubku

Książka jest dostępna w Polsce??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones