PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 644
oceny
4,4 10 1 115644
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Czyli Vega wciąż reżyser debil. Nasz polski Uwe Boll, nie umie robić filmu. Jak dla mnie, powinien zrezygnować z filmów. Nie polecam ani iść na to "coś" do kina ani w ogóle oglądać. Dno dna, scenariusz poziom przedszkola.

ocenił(a) film na 1
Nekromanta21456

Niestety muszę się z Tobą zgodzić!

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

super film trolu

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

Kto tu jest trollem, też bym myślał że film opowiada prawdziwą historię, gdybym nie wiedział jak to wygląda naprawdę. A w rzeczywistości fakty przedstawione w filmie są mega przekłamane. Więc daruj sobie takie odpowiedzi, bo tylko się poniżasz.

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

One sa przerysowane i wyolbrzymione, a nie przeklamane.
Specjalnie poszlam na ten film z kolezanka, ktora jest lekarzem. Jezdzila swego czasu karetka, pracowala lata w polskich szpitalach. Ktore fakty konkretnie sa przeklamane?
Watek o koncernach farmaceutycznych?
To ze ludzie notorycznie laduja w szpitalach z cialami obcymi w tylku?
To, ze niektorzy nie wytrzymuja napiecia i pija lub biora dragi?
Ze maja wyrzuty sumienia, lub odwrotnie - probuja sie tak znieczulic by ich juz nie miec?
Ze pacjetki nieprzytomne bywaja molestowane, a ciala w kostnucach beszczeszczone?
Ze kobiety chirurdzy sa ponizane przez facetow?
To 100% prawda. Co wiec z tego filmu jest klamstwem?

ocenił(a) film na 1
redxhaired

Choćby okradanie pacjentów (scena z butami), sprzedaż w aptece (no naprawdę takiej odpowiedzi przy kupnie prezerwatyw w życiu bym się od farmaceuty nie doczekał, ale to ja). Nie tylko ty znasz ludzi którzy w takiej branży pracują i zapewniam Cie ze (przynajmniej u mnie) takie sytuacje nie występują. Vega po prostu potrzebował materiału który polaczki cebulaczki kupią, a jeszcze ten prymitywny język wulgaryzmów żeby młodych do kina przyciągnąć i mamy przepis na typowy blockbuster. Film bez wartości.

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

dobra nie chcem mi sie czytac trolu ten film pokazóje prawde o polskiej sluzbie zdrowia

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

Alerz oczywisicie, rze tak. Vega to muj ólóbiony rerzyser.

ocenił(a) film na 2
redxhaired

w sensie, że badania kliniczne i ślepe podwójne próby, które trwają kilka lat zanim lek zostanie zatwierdzony i wprowadzony do obrotu są załatwiane podpisem jednego lekarza w zamian za seksik? XD
Prawda to i tylko prawda....Ja mam tylko takie pytanie : czy ty wiesz jakie problemy ma polski system ochrony zdrowia ? Czy sądzisz, że to jest problem ciała obcego w odbytnicy lub pochwie? Nie zadajesz sobie pytania jak się czuje lekarz który oznajmia swojemu pacjentowi, że operacje zaćmy może mieć dopiero za dwa lata więc oślepnie zanim będzie mieć zabieg, a wymianę stawu biodrowego za 5 lat i mu wątroba wysiądzie od środków przeciwbólowych... bo kolejka? Albo jak się czuje lekarz, który oznajmia pacjentowi choremu na raka, że polski rząd nie dopuszcza do obrotu i nie finansuje skutecznego lekarstwa, które jest dostępne w całej Unii, także jest skazany na śmierć ? Nie, Vega nie zadaje takich pytań, bo na tym nie zarobi...oszukał nas, obiecał obnażenie prawdy o służbie zdrowia, a zrobił tabloidowy teledysk, który nie ma nic wspólnego z problemami i dramatami polskiego systemu opieki zdrowia.

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

nieobrarzaj polaków ty ukraincu jeden

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

wega to najlepszy polski rezyser u

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

No pewnie że tak, Stanley Kubrick może się schować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones