PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 552
oceny
4,4 10 1 115552
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Jeszcze parę lat temu tego typu filmy jak Botoks, Kac Wawa miały ocenę 2, teraz już się zbliża do 4. To nie filmy stały się lepsze ale społeczeństwo głupsze.

ocenił(a) film na 1
videodrom

Niestety chyba masz rację

videodrom

Film nie dawno miał premierę także nic straconego żeby do 2 dobił :D

użytkownik usunięty
videodrom

Średnia jest wynikiem fakekontowych ocen. Producenci walczą jak mogą, żeby wypromować to g....

ocenił(a) film na 9

Ciekawe. Właśnie obejrzałam ten film drugi raz i podobał mi się bardziej niż za pierwszym razem. A nie mam fake konta. Hmm może mam fakemózg bo film trafił do mnie w 100%

ocenił(a) film na 10

Dokładnie moim zdaniem 9/10 naprawdę dobry film

ocenił(a) film na 1
videodrom

Dokładnie, ethan10 ma rację, zobaczcie profile osób oceniających film na 10 - konta utworzone na filmwebie wczoraj/dziś. Nie dość, że wypuścili taki syf, to teraz kolejny raz próbują zrobić z nas idiotów.

ocenił(a) film na 2
bikkitta

producenci muszą jeszcze zabrać się za imdb (średnia 2,0) bo im się w 16 KRAJACH ZA GRANICO k***a nie sprzeda :D

ocenił(a) film na 9
bikkitta

To sprawdź moje konto a dopiero potem oceniaj innych i wystawiaj opinię

ocenił(a) film na 4
videodrom

Tylko, że kac wawa to porażka na całej linii. Natomiast ja uważam, że Botoks choć rachityczny merytorycznie to o niebo lepszy od przytoczonego wcześniej filmu. Pomimo swojej żenady, pomiędzy telepiącymi się bluzgami i kiepskimi żartami czasami jednak coś w nim było takiego, że dawał do myślenia. Może i był przerysowany, jednak sporo z tego co pokazywał naprawdę ma miejsce. Co jest dołujące i przykre, no ale chociaż w wersji turbo ;) prawdziwe.

Vanillia

Tylko, że to "dawanie do myślenia" to kwestia samego podjętego tematu. Bo tematy podejmowane w Botoksie są ważne, ciekawe i w ogóle dające do myślenia. Problem w tym, że zostały potraktowane tak grubiańsko, że to aż boli. To coś jak dwóch meneli rozmawiających pod sklepem o poważnych tematach. Nie wiem czy to nie nawet gorsze od Kac Wawy, która miałą byc po prostu idiotyczną komedyjką.

ocenił(a) film na 4
videodrom

Już nie mogę edytować, więc dodam jeszcze, że Kac Wawa ma ledwo 6 lat, więc w dużej mierze odbiorcami były te same osoby, które oglądają aktualnie Botoks. Nawet patrząc po ocenach znajomych, gdzie każdy Kac Wawie dawali 1-2 starsy, dają te 2-3 oczka więcej Botoksowi. Więc twierdzenie, że to społeczeństwo jest głupsze chyba jest tak samo przesadzone jak owy Botoks :) Sala kinowa była pełna, większość ludzi grubo po 30stce i zanosili się śmiechem, za to za mną siedzieli młodzi nastoletni chłopcy i byli wręcz zażenowani wnioskując po komentarzach.

videodrom

JA na 100 % wystawię ocenę między dziewięć a dziesięć. Już za sam rewelacyjny zwiastun należy się minimum ósemka.

videodrom

Haha, świetnie mi się czyta ten ból dupy lewaków xD. A Vega bije rekordy oglądalności, zarobi kupę kasy i będzie mógł zrobić za własne pieniądze kolejny film, mając nadętych snobistycznych bufonów w dupie, bo jest niezależny od nich. I znowu ich wkurzy :D . A ja będę dzielił jego satysfakcję, tak jak teraz :D.

raVadrian

widzę dwa fejkowe konta, 2 oceny i dwie jedynki, żenujące jest to że admini nie pousuwają tych fejkowych kont tak samo tych co dają 10 i tych co dają 1... :/

ocenił(a) film na 3
videodrom

Botoks to kłamliwa, antyaborcyjna kupa wymieszana z patologicznymi porodami
Sądziłem że Patryk Vega to normalny facet, ale obejrzenie Botoksu nie pozostawia złudzeń. Ten skrajnie katolicki oszołom zrobił film głównie po to, żeby kłamliwie skrytykować aborcję. Mimo że w Polsce aborcja i tak jest zakazana, to ten wariat jak PiS chciałby ją całkiem zakazać. W dodatku kłamie pokazując żywe płody po aborcji.
Jeśli jednak faktycznie płody są chwilami żywe, to należy zmienić procedury i tak jak na zachodzie europy podawać leki, które uśmiercają chore płody jeszcze w macicy, chociażby przez zatrzymanie akcji ich serca.

ocenił(a) film na 8
pawel_nowakk

To jest pierwszy film tego reżysera jaki widziałam i nie wiedziałam wcześniej jako wyznawca, jakiej wiary przedstawia się pan Vega. Dziękuję. Nie wiedziałam tego wcześniej(P.S.: To nie ironia.). Natomiast po obejrzeniu tego filmu miałam mieszane odczucia co do tego, że promuje on wartości katolickie. Doszłam do wniosku, że reżyser stara się być raczej w tej kwestii neutralny, bo np. możemy zobaczyć scenę jak postać którą gra Agnieszka Dygant, rozmawia z postacią transseksualisty i nie zauważyłam, by którejkolwiek scenie powiedziała tej postaci, że robi źle, raczej miała pozytywne nastawienie do niego, a nawet odniosłam wrażenie, że może miała pozytywne nastawienie do operacji zmiany płci. Więc czy aby na pewno ten film promuje wartości katolickie? Nie czytałam żadnych wywiadów z panem Vegą, więc i nie orientuję się co pan Vega na ten temat myśli i czy próbuje przemycać własną ocenę moralną, ale sama nie odniosłam takiego wrażenia.

Jasminum_sp

"Pan Vega" powiadasz... Twój koment to FEJK na kilometr!

ocenił(a) film na 6
videodrom

Odniosłem nieodparte (odpierać nie próbowałem) wrażenie,że twórczość pana reżysera Vegi nie jest oceniana merytorycznie, lecz padł on ofiarą swego rodzaju nagonki, dość typowej proweniencji, mianowicie krytyka przybiera mechanizm kuli śnieżnej,powiększającej swą objętość i impet z powodu znanej motywacji psychologicznej wynikającej z chęci zaliczenia się krytykujących do grona osób stosujących się do aktualnej wersji poprawności politycznej ( w tym wypadku poprawności w dziedzinie popkultury) wyznaczanej przez jakieś uznane autorytety, lub po prostu przez osoby z których zdaniem się liczymy, przy czym obecna faza jest już raczej powielaniem obowiązującego schematu.Widziałem tylko trzy filmy tego reżysera - 'Botoks', 'Plagi Breslau' i 'Kobiety mafii' i jakież było moje zdumienie,gdy okazało się,że pierwszy z tych filmów krytykowany jest za brak realizmu ('polska służba zdrowia wcale tak nie wygląda!'), jakby Vega był dokumentalistą i tworzył dla Polskiej Kroniki Filmowej, a nie reżyserem fabuł może i kontrowersyjnych, charakteryzujących się specyficznymi, acz przecież nie należącymi do rzadko stosowanych, środkami wyrazu (groteska, przerysowanie, absurd),stosującym nieuniknione uproszczenia i skróty myślowe.Nie zaliczam siebie do wielbiciela twórczości Vegi;wspomniane trzy filmy oceniłem na 6-7, uważam je za w miarę udane (zwłaszcza na tle kondycji współczesnego kina polskiego). Tym postem chciałbym po prostu oddać mu sprawiedliwość.

ocenił(a) film na 1
videodrom

Dokładnie, może po lobotomii by mi się spodobał

videodrom

W roku 2020 ocena to już 4,4/10.

ocenił(a) film na 1
videodrom

Raczej kupowanie ocen popularniejsze

videodrom

boxoffice
$14 387 546 na świecie
$14 387 546 poza USA

Ciekawe, nie?:-)

Reasumując: tzw. Patryk Vega uznaje za swój target ludzików o gustach Kononowicza, a nawet gorszych, bo tamten przynajmniej nie używał wulgaryzmów, natomiast na "filmy" Vegi uczęszcza regularnie bydło pragnące doznać prymitywnego dreszczyku emocji, że w miejscu publicznym, jakim jest kino można bluzgać ile wzlezie. I tam żaden polski lekarz nie jest normalny, żaden polski policjant nie jest normalny. Wydaje mi się, że - podobnie jak Smarzowski - jest przez kogoś inspirowany i sponsorowany, by cały polski naród pokazać z jak najgorszej strony przed tzw. "opinią międzynarodową". No i potem, zgodnie z wytycznymi, opinią międzynarodowa już wie, dlaczego Polacy są takim prymitywnym narodem "antysemitów i w ogóle".
No i na koniec: ten błazen, tzw. "Vega" widocznie uroił sobie, że zdobędzie międzynarodową sławę, choćby plując na własne gniazgo, ale żeby być lepiej "czytanym" przez takich Hamerykanów, zmieni se nazwisko na Vega - bo jego nazwiska nikt nie wymów, a to jest bajeranckie.

ocenił(a) film na 6
JackHolborn

Nie pij tyle.

videodrom

nie. to fala patolemingow juz sie przetoczyla wiec teraz na spokojnie film moze odrabiac straty kiedy dociera do normalnych ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones