PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Co tu sie dzieje? Nagle milion nowych kont daje opinie 8/9/10 z recenzją na forum?
Wczoraj ocena byla 3, nagle 4,5 i niesamowita ilość obrońców, którzy piszą dość standardowe komentarze ;)
czyżby patryk zakupił komcie na filmwebie xd/

ocenił(a) film na 9
Mitowsky

Zaraz idę do kina i sama ocenię ;)
Patrząc po po ilości ocen na poziomie 1 ,zwątpiłam .
Chciałam już zwrócić bilet ale sprawdziłam te konta .Okazało się że 50% też jest założone niedawno i jedyny film oceniany to BOTOKS. Tu chyba jakaś wojna się toczy? :D

ocenił(a) film na 2
hexa_4

Podobala sie scena z pieskiem?:)

Ekseption

O co chodziło w scenie z psem?? Patrzyłem w telefon i przegapiłem sens xd

Mitowsky

Konta założone po premierze, z oceną 10 i jedynym ocenione filmy to Botoks i Pitbulle

ocenił(a) film na 1
Mitowsky

Też mnie to wkurza niesamowicie, ponieważ mało, że twórcy robią z ludzi idiotów, to jeszcze w nieczysty sposób próbują podbić ocenę na Filmwebie, żeby przypadkiem mniej gawiedzi do kin nie poszło i nie zostawiło trochę więcej pinionżków w kasach. Takie manipulacje to dno. Było myśleć przy robieniu filmu, a nie post factum...

de_Monique

Pan Vega powinien o tych przekrętach film nakręcić;)

ocenił(a) film na 1
tocomnieinteresuje

O, i to jest świetny pomysł na film! Vega w ramach konfesji rzeczywiście powinien nakręcić film o przekrętach w środowisku filmowym - cóż to by była za wyśmienita historia na faktach autentycznych. Łatwiej pluć na cudze zawody niż na własne.

Mitowsky

Da się , da się .

ocenił(a) film na 8
Mitowsky

A może jest nagle tyle pozytywnych ocen, bo ludzie po prostu poszli na ten film, a nie wystawiają oceny bez oglądania go, na podstawie niepochlebnych opinii? Moje konto jest nowe i oceniłam film na 8. Założyłam je specjalnie żeby ocenić Botoks, bo zirytowaly mnie opinie osób, które na oczy filmu nie widziały, a krytykują, bo im nie pasuje reżyser lub tematy, które porusza.

MiraBea

Ale dlaczego masz tylko jedna opinie.?

ocenił(a) film na 8
uniomo

Przeczytaj co napisałam post wyżej to znajdziesz odpowiedź.

Mitowsky

Nie wiem ale to chyba jest nie zgodne z regulaminem Filmweb .
Mozna ich pozwać .

Spamowanie jest karalne, zgłoś na policje.

użytkownik usunięty
uniomo

Włodarze FilmWebu najprawdopodobniej wiedzą o wszystkim i dają ciche przyzwolenie na tą akcję.

Czyli Botoks to jest ale na filmwebie .
Wiec może to prawda co jest w tym filmie .

Sa zakłamani!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Mitowsky

A co jak komuś film się podobał, tak jak mnie? Mam nie oceniać, aby nie narażać się na wasze głupie komentarze.
To chyba wy się zmówiliście wszyscy i dajecie 1.
Żałosne, jak gdyby nikt prócz was, nie miał prawa głosu, jeśli ma inne zdanie.
Żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones