PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 552
oceny
4,4 10 1 115552
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

wczoraj byłem na seansie i film dosłownie wgniótł mnie w fotel. Totalnie nie rozumiem negatywnych ocen. Przerysowane? Jasne, w sposób w jaki od lat robi to Smarzowski. Nierealny? Nierealny to jest szpital w Zielonej Górze z tasiemca telewizyjnego. Film Vegi jest mega poruszający z bardzo surowym przekazem na temat kondycji współczesnego świata. Szczególnie podobał mi się wątek koncernów farmaceutycznych pokazanych jako sprawnie działająca legalnie mafia. Szpitale pełne pozbawionych empatii lekarzy to nie fikcja, znam to zarówno z autopsji jak i z relacji bliskiej mi osoby, chorej na SM, która jest częstym gościem takich patologicznych szpitali. Vega w stylu Smarzowskiego poruszył bardzo ważne problemy z naszego polskiego podwórka, gra 4 głównych aktorek fenomenalna. Tak niska ocena na Filmwebie to jakaś kpina.

ocenił(a) film na 5
ganesa

Pierwsza opinia z którą się zgadzam. Bardzo dobre kino (w swojejj konwencji), jak dla mnie dedykowane kobietom matkom) i ich nie najlepszej sytuacji we współczesnym świecie.

ocenił(a) film na 9
tomhorn

Popieram.

ganesa

Prowokujesz lub raczysz żartować.

Osobiście jestem zdziwiony tak wysoką oceną, ale rozumiem, że jest ona efektem działań tzw. zielonych ludzików (z małymi wyjątkami, rzecz jasna). Mam wrażenie, że należysz do małych wyjątków, więc postanowiłem napisać. Zastanawia mnie po prostu psychologiczna konstrukcja człowieka, na którym ten film robi wrażenie godne "dziewiątki". Powiedz mi o sobie coś więcej, proszę; co najbardziej lubisz jeść na śniadanie; czy kupując buty musisz się przejść po sklepie w obu na stopach; czy w dzieciństwie wolałeś zabawki z drewna czy z plastiku; czy byłeś kiedykolwiek zakochany; czy często masz wrażenie, że w sobotę jest niedziela?

ocenił(a) film na 9
wurtz

Parafrazując bohatera Rejsu odpowiem: Te pytania są tendencyjne.

ocenił(a) film na 9
wurtz

Poza tym wydawało mi się, że na tym portalu kiedy się nad kimś zastanawiamy, co najwyżej sprawdzamy jego profil, ulubione filmy, seriale itd. A Ty się zastanawiasz nad psychologiczną konstrukcją człowieka, który jakiś jeden film ocenił inaczej niż Ty? No chyba, że sprawdziłeś moje oceny innych filmów, prześledziłeś mi FB i aż tak jestem nienormalny, że pytasz mnie co jem na śniadanie i jak przymierzam buty. Nie wiem kto tu powinien się zastanawiać nad swoją konstrukcją psychiczną.

ganesa

Pochodzisz po prostu z innej galaktyki, kolego. Chciałbym dowiedzieć się czegoś o Twojej cywilizacji.

ocenił(a) film na 9
wurtz

w pewnym sensie każdy z nas pochodzi z innej galaktyki ;)

ganesa

analna ocena

wurtz

A z jakiej galaktyki ty pochodzisz? Jego sprawa, jak ocenia filmy. Nic ci do tego.

A to, że naskakujesz na niego, świadczy, że to z tobą jest coś nie tak, a nie z nim.

ocenił(a) film na 1
ganesa

gotta light?

ocenił(a) film na 9
Qjaf

Fire walk with you, my old friend ;)

ocenił(a) film na 8
ganesa

Zgadzam się z Tobą. Dla mnie film na osiem.

ocenił(a) film na 1
ganesa

Ile ty masz wogóle lat ? Podaobać to się to może ale intelektualnemu brodzikowi chyba.

ganesa

Film jest gulpi z zartem dla Zuli ...sory ale slowso kur wa i spierd alaj co 2 min nie sprawia z niego wybitnego dziala

ocenił(a) film na 8
ganesa

Oceny zaniżone przez ból dupy lewactwa albo przez niezrozumienie , byłem bardzo zaskoczony gdyż jechano po nim ostro, a wręcz pomijano np. na kanałach recenzujących. Po obejrzeniu wiem dlaczego, film w stylu Smarzowskiego, groteskowy, przerażający prawdziwy, wstrząsający bo prawda jest wstrząsająca. Oczywiście ma słabsze wątki i momenty, ale jeden z lepszych prolife oraz opisujący ten porypany świat w jakim żyjemy.

ocenił(a) film na 2
Ali72

Prawdziwy... w stylu Smarzowskiego. no k**wa debil... Nie masz pojęcia o życiu chłopcze. Jakby zestawiać Boysów z Rolling Stones. Tak się składa, że jestem lekarzem i nigdy nawet nie słyszałem o czymś podobnym, co w filmie jest na porządku dziennym (no może poza szamponem w dupie). Ten film jest po prostu kretyński. Wytrzymałem 8 minut. Do tego ten debilny żargon ( kajdan na wisielca - nigdy, NIGDY nikt czegoś takiego nie powiedział w rzeczywistości). Także wsadźcie sobie w dupę te swoje opinie, bo pier***icie bez sensu. Uprzedzając jakieś dziwne insynuacje, nie wywyższam się, po prostu jesteś idiotą. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
CypherR

Po pierwsze nie jestem chłopcem, po drugie to że, czegoś Ty nie widziałeś czy nie doświadczyłeś to nie znaczy, że tego nie ma. Po trzecie jestes ze srodowiska i jestes nieobiektywny, w swoim zyciu pobujałem się po lekarzach i szpitalach, i "zielona góra" to tu nie jest. Po czwarte, ukazuje prawdę o aborcji i lewackiej propagandzie, że tzw płód to nie człowiek a aborcja to nic złego i niemoralnego.To jest zwykła eugenika jaką stosowały najgorsze ideologie. Wiesz, ja też to co pokazał smarzowski w klerze nie widziałem, ale nie mowie ze tego nie ma. Ja nie porównuje z warsztatem ale z emocjami i przesłaniem oraz formie tego przekazania tj, podobna jak dom zly, wesele, drogówka. Poza tym mowisz o filmie którego nawet nie obejrzałeś i mnie nazywasz idiotą.

ocenił(a) film na 2
Ali72

Ku**a porównujesz Kler do Botoksu ? Chryste Panie, człowieku opanuj się. Jestem ze środowiska, to jestem nieobiektywny ? Myślisz, że zamierzam ślepo bronić swoich kolegów po fachu ? Nic z tych rzeczy. Spotkałem mnóstwo gnid, ale ich zło polega głównie na myśleniu o własnym tyłku i olewaniu pacjentów, jednakże jakoś nie miałem przyjemności spotkać typa, który kradnie buty wisielcowi, albo, żeby kobiecie, której umarło dziecko ktoś obwieszczał, że zgon z obojętną miną. My też jesteśmy ku**a ludźmi i też współczujemy. Jeśli nie widzisz, że ten twór filmopodobny jest dnem na płaszczyźnie intelektualnej ( mam w dupie, jak ukazuje służbę zdrowia, chodzi mi o poziom filmu jako takiego, te żenujące dialogi i resztę gówna) to nie ma o czym gadać. Vega jedzie po równi pochyłej.

ocenił(a) film na 8
CypherR

Obejrzyj film do końca, początek typowo "wegowski", moze niektorych zniechęcić

Ali72

Bo aborcja nie jest niemoralna. Aborcja może uratować życie. A Twoje prawackie wypierdy przyczyniły się do śmierci kobiet którym odmówiono terminacji ciąży przez. Wszyscy macie je na sumieniu. Leczcie się dalej relikwiami jak chcecie ale nie skazujcie innych na śmierć

ocenił(a) film na 8
buzzkill

Przez błędy lekarskie w Polsce umiera Tysiące ludzi rocznie i zawsze tez sie trafi kobieta w ciązy. A tacy jak ty tanczą na grobach i wycieraja geby tragedią innych i dla celów politycznych łżą. Nie szanujecie nawet zdania samych pokrzywdzonych I co oni mówili . Podaj statystyki zgonów nienarodzonych dzieci i kobiet za czasów PO. Rozumiem że żadnego nie było? Bo nie przypominam sobie skowytu lewactwa i medialnej nagonki na Tuska i nazywanie go mordercą. Prawo jest jasne, w razie zagrożenia życia i zdrowia ratuje się kobietę. Pytałeś tego lekarza z jakiego powodu olał ją? Może był takim lewakiem jak ty, niekompetentnym nieodpowiedzialnym niedouczonym.

Ali72

Zarzucać komuś taniec na grobach i wycieranie politycznej gęby tragedią ludzką będąc prawakiem to już jest apogeum cynizmu. Wszak to Wasza specjalność. Ale co ja się będę produkował, Wy nigdy nie spojrzycie na siebie krytycznie, nawet jak ludzie przez Was giną. Tusk to jest jedyny temat jaki znacie i powtarzacie jak mantrę.

Ali72

Jezu, co Wy z tą Zieloną Gorą?? Na dobre i na złe - LEŚNA Góra!!

ocenił(a) film na 6
CypherR

Nawiązując do prostackiego jeżyka w filmie i w podobnym stylu Twojej wypowiedzi, aż trudno zrozumieć dlaczego film nie przypadł Tobie do gustu... Oh.. prawda, nie podoba się ponieważ uderza w Twoje środowisko. Przydałoby się trochę autorefleksji. Nie twierdzę, że film jest o Tobie, bo pewnie zdarzają się przyzwoici empatyczni, a co najważniejsze znający się na swoim fachu lekarze, ale nie możesz wiedzieć co dzieje się w każdym szpitalu również w Twoim na innym oddziale i jak inni lekarze traktują nie swoich kolegów ale swoich pacjentów..
Niestety znam zarówno z autopsji jak i z życia bliskich większość takich spraw jak tuszowanie błędów medycznych, brak empatii, zaniedbywanie swoich obowiązków, ignorowanie typowych powikłań po operacji w wyniku czego pacjent umiera choć operacja się udała ale przez zaniedbania pacjent umiera, do tego łapówkarstwo, partactwo, słowem totalna znieczulica. A już o procederze w firmach farmaceutycznych nie wspomnę - samo życie.

ocenił(a) film na 8
CypherR

Obejrzałas 8 minut i oceniasz film???

ocenił(a) film na 8
CypherR

Chcesz powiedzieć, ze obejrzałeś 8 minut filmu i masz na jego temat jakies zdanie? Niby z jakiej racji? No to chyba za mądry to ty nie jesteś.

użytkownik usunięty
Ali72

I tak to gówno ma za wysoką ocenę przez takich idiotów jak ty

ganesa

Ja nie wiem czy ty żartujesz czy tak na serio?

ganesa

Nazywanie tego czegoś genialnym, to najśmieszniejszy żart jaki ostatnio widziałam.

ganesa

Moim zdaniem film niedoceniony, nie widziałem filmu w całości, bo zbyt ostry, dlatego nie oceniłem. Podobało mi się w nim, że pokazuje współczesne czasy, dlatego film wnosił coś nowego, świeżego. Krytycy za bardzo skrzywdzili ten film. Vega pokazywał ważny temat. Bardzo chciałbym, aby powstał ,,Botoks 2'' i pokazywał łapówkarstwo wśród lekarzy. Film mógłby być o wypadkach. Czekam na ten film.

użytkownik usunięty
AndrzejChyra4

Vega to debil, taki sam jak ty.

użytkownik usunięty
ganesa

Tacy ludzie jak wy są idiotami i mają nasrane w głowach, ten film to totalne gówno 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones