PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30712}

Braterstwo wilków

Le pacte des loups
7,2 44 497
ocen
7,2 10 1 44497
6,7 6
ocen krytyków
Braterstwo wilków
powrót do forum filmu Braterstwo wilków

Średni

ocenił(a) film na 5

Spodziewałam się czegoś lepszego. Ogólnie to ten film jest nudny. Ale Mark Dacascos (Mani) tak świetnie zagrał i tak pięknie wyglądał, że BW obejrzałam tylko dla niego

ocenił(a) film na 5
dalia25

Ja również spodziewałam się czegoś więcej... No a film ot, taki średni. Można zobaczyć, ale bez szału. Od połowy filmu wiadomo kto jest panem (mentorem) bestii. Postać Mani jak najbardziej pozytywnie ;)

dalia25

Również jestem nieco rozczarowana;) Moim zdaniem gdyby film był nieco krótszy, mógłby nabrać więcej dynamizmu, fabuła nabrałaby tempa. Musiałam 3krotnie robić sobie przerwę od filmu żeby nie przysnąć;) Miałam ogólne wrażenie, że za dużo wątków i za dużo kluczenia się wokół sedna. Jak wspomniała przedmówczyni od połowy było wiadomo kto i co. Zagadka mająca napędzać bieg wydarzeń przestaje być tajemnicą, a po tym film niestety tylko dłuży się coraz bardziej. Moja ocena to 6/10 - 5 bo film średni plus 1 za kostiumy i klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones