PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30712}

Braterstwo wilków

Le pacte des loups
7,2 44 497
ocen
7,2 10 1 44497
6,7 6
ocen krytyków
Braterstwo wilków
powrót do forum filmu Braterstwo wilków

10/10

ocenił(a) film na 10

W mojej 50 ulubionych.

ocenił(a) film na 9
ronjeremy7

ziomuś mam złą informacje niestety pederaści w ramach równo uprawnień będą kręcili swoje pedo wersje zawalistych hiciorów ;/

no to zaczynamy bez zbędnych przecinków jest sobie potwór i są 2 bohaterowie mianowicie laluś i indianin no bo czemu niby nie? i ten indianin oglądał sporo matriksa bo jak chcieli mu wpierdzielić to rozwalił 100 chłopa ale niestety choroba rozwaliła jego plemię nic dziwnego że to była choroba bo jak pozostali wlaczyli by chociażby w 1/3 tak jak on to w 100 przegonili by wszystkich białasów z ameryki teraz trochę o lalusiu jego niby szefie ma homo skłonności żaden murzyn go nie chciał dlatego znalazł sobie czerwono-skórego żeby popisywać się we francji przed znajomymi pederastami mamy też potwora właściwie nikt go raczej nie widział ale ktoś gwałci żelazne dziewice we francji w jakimś opactwie więc to musi być potwór ma 4 metry i 6 par kończyn zapewne ja tam nie wiem zgwałceni nie pamiętają albo nie żyją, jest też koleś bez ręki z afryka i nie lubi lalusia bo laluś ma ze sobą chłopaka a dla kolesia bez ręki murzyn gdy chciał go załadować nie tam gdzie myślicie po prostu na statek to mu odgryzł rękę i uciekł dlatego jest tajemniczy i wkurzony no i rzecz jasna zazdrosny o Indianina mamy też postacie poboczne nie są ważne ani ciekawe to tylko 2 pary lesbijek i 7 transwestytów cała wioska urządzają polowanie na potwora lecz ten nie daje się złapać jak się okazuje jednego ataku ktoś uchodzi z życiem! jest to gejo--lesbo-tranzwestyta i mówi iż potworem steruje jakiś zboczony wędrowiec który chodzi na golasa i gdyby nie potwór to by go z chrupał : P w końcu laluś i jego chłopak pederasta indianin urządzają polowanie w lesie! bo gdzie chodzą zboczęcy po robocie? pewnie do lasu i tam te napotykają bestyję ma ona mroczną szczurzą morde wielką jak odbyt konia : P może nawet 2 odbyty i jest 3:2 bestyja zostaje zraniona i ucieka do ogromnej budy wielkiej jak 20.000 odbytów nosoroszcza i dalej nie będę opowiadał bo bym zdradził za dużo tajników yoyo.

ocenił(a) film na 9
Die_by_the_Sword

mi też się ich wersja nie podoba :/ pomyślcie co zrobią z władcą pierścieni OI :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones