PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30712}

Braterstwo wilków

Le pacte des loups
7,2 44 497
ocen
7,2 10 1 44497
6,7 6
ocen krytyków
Braterstwo wilków
powrót do forum filmu Braterstwo wilków

Obiecujący początek i punkt wyjścia,a póżniej im dalej w las tym gorzej.Film w miarę niezły do póki nie zobaczymy tej całej bestii,wtedy czar pryska i jest zjazd po równi pochyłej w stronę kina klasy b.Zdecydowanie za mało w tym filmie napięcia i aury tajemniczosci,a za dużo efektów i popisów kung-fu.Daję trzy punkty za piękne zdjęcia i pierwszą część filmu.

ocenił(a) film na 3
kleju30

Oj dokładnie mam te same odczucia. Film oglądało mi się nieźle, ale kiedy zobaczyłam tego stwora zdziwienie połączone z zażenowaniem wymalowało się na mojej twarzy. Już tylko zastanawiałam się z której części "Parku Jurajskiego" uciekł ten stwór.
Niestety ostatnia godzina tego filmu jest tak napakowana banialukami, że z początkowej mocnej 6 moja ocena spadła do 3 ( a to i tak głównie za scenografie i za kreację Cassela)

kleju30

Ten film jednym z najlepszych jaki kiedykolwiek powstał. Jakiego stwora sobie wyobrażaliście? Kosmitę z "Pandory"? A może, że to sam diabeł napadał na ludzi? Ekranizacja jak najbardziej oryginalna, spójna, oddająca klimat, którego brakuje niejednemu arcydziełu...

ocenił(a) film na 3
ghost_cinema

Na pewno coś mniej wygenerowanego komputerowo. Z resztą mi tam do szczęścia nie było potrzebne wiedzieć jak ten potwór w całej okazałości wygląda. Twórcy mogli w tym względzie pozostawić jakąś nutkę tajemnicy. A tak wyszło potworzysko nie strasznie a groteskowo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones