PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30712}

Braterstwo wilków

Le pacte des loups
7,2 44 451
ocen
7,2 10 1 44451
6,7 6
ocen krytyków
Braterstwo wilków
powrót do forum filmu Braterstwo wilków

... ale druga część mocno obniża loty. Film ma dobry klimat, realizację oraz ciekawą fabułę i intrygę, ale osobiście pozbyłbym się tych żenujących scen kung-fu które pasują do tego filmu jak skarpetki do sandałów. Niestety druga połowa to w dużej mierze właśnie takie sceny, przez co dotrwałem do końca tylko dzięki temu, że chciałem zobaczyć zakończenie historii (co podkreśla że generalnie film jest wciągający).

ocenił(a) film na 8
kozgi

Ale musisz przyznać, że zakończenie z lekka zaskakujące. Co do scen walki, kwestia dyskusyjna czy potrzebne, czy nie. rozumiem, że mogą zaburzać klimat filmu.

ocenił(a) film na 9
chemas

Jak dla mnie sceny walk są wyśmienite i bardzo wiele wnoszą do filmu, wyśmienicie się ogląda.

ocenił(a) film na 9
Vachell

Wyśmienicie x2 :D

ocenił(a) film na 8
Vachell

Masz rację :)

chemas

Odświeżyłam sobie film, bo leciał na Święta. Dla mnie końcówka przewidywalna. Tożsamość bestii była znana w połowie, a o czym będzie koniec, było wiadomo po pierwszych minutach filmu. Indianin najfajniejszy, jednak fabule całkowicie niepotrzebny.

kozgi

Dokładnie, te walki pasowały do tej opowieści i tej epoki jak kwiatek do kożucha. To schlebianie najniższym gustom małolatów :-)

madlen114

Savate – francuska sztuka walki powstała w XVII wieku (słownie: w SIEDEMNASTYM WIEKU). Stworzono ją w środowisku arystokratycznym - ale również wpływ mieli na nią marynarze - dla celów samoobrony w ulicznej walce z uzbrojonym przeciwnikiem. Duże znaczenie miały tu TECHNIKI NOŻNE.

mak65

Dziękuję za informacje, nigdy o tym nie słyszałam :-)

ocenił(a) film na 10
kozgi

|To nie jest kung fu tylko francuskie savate. Istniało już wtedy. i nie było w nim elementów z boksu angielskiego więc wyglądało mniej więcej tak jak w tym filmie, a nie jak obecnie wygląda sportowe savate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones