PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34709}

Brudny glina

Gang Related
7,3 3 602
oceny
7,3 10 1 3602
Brudny glina
powrót do forum filmu Brudny glina

Film zabawny, można pośmiac. Fabuła dziwna, ale fajny film w ogóle.

Dawno nie oglądałem tego filmu, i gdy włączyłem, byłem tak zafascynowany 2Pac'iem, że nie zauważyłem braku napisów w filmie. To nie wszystko. Gdyby tego było mało, to wsłuchiwałem się w mowe ich języka, próbują odgadnąc słow znaczenie haha. Masakra. To wyglądało tak, jakbym się dziwił temu, że nie mogę ich zrozumiec. HAHA!!! Co za szok!

Jeśli chodzi o aktorów, to nie mam żadnych zastrzeżeń - Tupac The Best!

Mógłbym dac 8, bo jest Tupac i jego świetne teksty utworów. Jednak to była by decyzja sentymentalna - odpuszcze sobie, choc szanuję Tupaca; uwielbiam gościa!
Może mnie dziwic ogólna ocena filmu na 8pkt, jaką dali ludzie, ale jednoznacznie nie muszę czuc się zaskoczony.

Krótko o filmie :

Film kombinatorów. Dwaj gliniarze zabijają gliniarza, o czym dowiadują się na komisariacie. Dostają tą sprawę, i "szukają" =) zabójcy. Oskarżają każdego niewinnego, ale wszyscy mają alibi. Nagle jeden z nich napotyka pijaka, który okazuje się byc słabym ogniwem - dobry, by go wkopac. Zeznania idą pomyślnie: osoba przyznaje sie do winy, woli kratki od ulicy, do tego nic nie pamięta przez alkohol.Jednak z biegiem minut filmu, dowiadują się, że gorzej trafic nie mogli. I znów zaczyna się kombinowanie.

Dla mnie 6 pkt. Miło spędziłem czas przy tym filmie.

benburney

Tak sobie myślę.. Film przedstawia osobę pijącą, która zostaje pozwana przez policjanta. "Pijak" zostaje zle oceniony przez ludzi, a dokładnie przez gline, który chce go wrobic. To dobry przykład dla innych, bo wychodzi na to, że każdy czlowiek, nawet ten pijący i mający większe problemy, ma sowoją historie i na pewno nie mniej ciekawą od tych, którzy nim gardzą. To jest tak, że po prostu niektórzy nawet nie interesują się innymi, typowi egoisci. A nie warto gardzic innymi, którzy gorzej wyglądają, ponieważ nie znamy ich histori, nie wiemy co się wydarzyło i co zmieniło ich zycie do tego stopnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones