PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34709}

Brudny glina

Gang Related
7,3 3 602
oceny
7,3 10 1 3602
Brudny glina
powrót do forum filmu Brudny glina

Ej, co jest. Powinno być "Gangsterskie Porachunki" a nie "Brudny Glina". Te zmiany na Filmwebie często denerwują, chociażby zmiana "Bad Boys" na "Niegrzeczni Chłopcy"... żenada...

ocenił(a) film na 8
Pawel_eS

Ręce opadają. Nie wiem co za kretyn te nazwy wymyśla, ale administracja ani weryfikatorzy nie powinni akceptować zmian dokonywanych na stronie filmu jeśli nie ma podanego źródła i wyraźnego uzasadnienia. Dlaczego edycja nazwy nie została zablokowana?

ocenił(a) film na 8
Kinokio

No tak, to chyba ten sam, który zmienił tytuł "Juice" na "Miasto Aniołów 2" - to tak jakby z filmu "Złoto dla zuchwałych" zrobić sequel "Czterech pancernych i psa". Trzeba go powstrzymać zanim zmieni "Pulp Fiction" w "Pulpetową fikcję" albo coś jeszcze gorszego.

ocenił(a) film na 8
Kinokio

Chciałem zmienić tytuł na powrót. Dostałem odpowiedź od weryfikatora, że "Gangsterskie porachunki" to "nie jest oficjalny polski tytuł". A to ciekawe, bo jeszcze do niedawna był...

Kinokio

Tak trudno spojrzeć na plakat po lewej stronie? Film wydano u nas na DVD jako 'Brudnego glinę', czy tego chcesz, czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones