PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473563}

Była sobie dziewczyna

An Education
7,1 69 394
oceny
7,1 10 1 69394
6,8 23
oceny krytyków
Była sobie dziewczyna
powrót do forum filmu Była sobie dziewczyna

Obejzalam film drugi raz (no, troche z miejsza uwaga), ale po raz kolejny mam odczucie, ze czasami wieksza chemia byla pomiedzy Jenny i Dannym, a nie Davidem. Pragne podkreslic, ze mowie tu tylko o chemii, a nie milosci, bo Danny przynajmniej staral sie pokazac, jak bardzo kocha Helen. Procz tego Jenny i Danny mieli troche ze soba tematow, a David po prostu mial dobre gadane.
Potwierdzcie lub zaprzeczcie, bo nie wiem, czy zle to odebralam.

lulander

Zgadzam się, w ogóle między dwojgiem głównych bohaterów nie ma tego magnetyzmu - wydaje mi się że to wina też aktora grającego Davida -taki pucuś plastuś

lulander

Potwierdzam, Danny wydaje się ogólnie ciekawszym facetem niż David, był bystry i naprawdę dyskutował z Jenny. David częściej milczał, więc może dla tego wyglądał...jakby nie słuchał?
Nie wiem, ale odniosłam wrażenie, że bardziej go obchodziły jego własne potrzeby, (i fetysze np. nazwanie jej w łóżku myszką Minnie, jakby go pociągała bardziej jako dziewczynka ), niż słuchanie co mądrego ma do powiedzenia Jenny. Ale może się mylę

gabi19987

Nie mylisz się - jasne, że David to egoista (zdradza żonę nie pierwszy raz), kłamca i złodziej - słowem bardzo nieciekawa postać, ale czego można spodziewać się po człowieku poznanym na ulicy? Konsekwencje tego związku dla Jenny i jej rodziców i tak były bardzo znikome - Jenny jedynie straciła rok w szkole. Podobną historię, ale już z dużo gorszymi konsekwencjami opowiada polski serial "Zaginiona", jeśli ktoś były zainteresowany

ocenił(a) film na 5
lulander

scena tańca Jenny i Dannyego ma więcej chemii niż cały David ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones