PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791920}
6,0 14 927
ocen
6,0 10 1 14927
6,6 34
oceny krytyków
Córka trenera
powrót do forum filmu Córka trenera

Ledwie przeciętny

ocenił(a) film na 5

Sporo wątków potraktowanych bardzo powierzchownie, niektóre niepotrzebne i tak naprawdę nic do filmu nie wnoszące. Kompletnie nie poczułam, żeby w relacji Wiktorii i Igora zdarzyło się coś istotnego, co miałoby spowodować, że trochę inaczej spojrzała na życie i swoją relację z ojcem. Taka sobie wakacyjna znajomość i wakacyjny seks. Również nie wiadomo skąd i dlaczego powstała relacja Macieja (ojca) z Igorem. Kompletnie niewiarygodne. Płytkie żarty, które niby miały uczynić film lżejszym? Piosenka i taniec na początku - żenujące słowa i rodem z Bollywood choreografia.
Film ratuje Jacek Braciak.

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Zgadzam się. Nie za bardzo też rozumiem po co wprowadzona została postać tego objazdowego grajka w kamperze. Ani czemu bohaterka się z nim całuje ;)

ocenił(a) film na 5
Alex_de_Large

Niestety - też nie rozumiem, jaką to miało wartość dla całej opowiedzianej historii.

ocenił(a) film na 6
Alex_de_Large

Według mnie wszystko na tym wyjeździe fascynowało dziewczynę (oprócz tenisa oczywiście), zachowywała się trochę jak "spuszczona ze smyczy" (nie znalazłam ładnej metafory), wszystko było nowe - odkrywanie kobiecości, miłostki, używki, nawet pseudofilozof grajek (który tyle wie) stał się obiektem ekscytacji (czy tam zainteresowania). Weronika na wszystko patrzyła z taką łapczywością, jakby nigdy w życiu niczego innego oprócz treningu i grzecznych wyjazdów z tatą trenerem nie przeżyła, dlatego dla mnie zrozumiałe były te jej, normalnie może nieuzasadnione, zachowania. Myślę, że to nie Igor był powodem zmiany jej myślenia o życiu, po prostu do tego dorosła, miała dość życia w złotej klatce.

ocenił(a) film na 6
Mala_Mi_2

Ostatnia scena,jak ja rozumiecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones