PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791920}
6,0 14 927
ocen
6,0 10 1 14927
6,6 34
oceny krytyków
Córka trenera
powrót do forum filmu Córka trenera

Na pewno bardzo swojski i taki po prosty życiowy. Bardzo dużo szczegółów, które wyraźnie pokazują tą Polskę, w której mieszkamy i się wychowaliśmy, i za to już ogromny plus. Do tego sama historia, na pewno stwarza wrażenie jakbyśmy już ją znali, a jednak jest wyróżniająca się i nie smięci klasycznym scenariuszem o sportowcach. Wszystko dopełnia klimat lata, cały seans chciało mi się pić lub popływać. Relacja Braciaka z Bruchnicką absolutne mistrzostwo i realizm. Reszta obsady na czele z młodym Bartłomiejem Kowalskim nieudolnie nadgania ten duet, a udaje się to jedynie zrobić niesamowitej Agacie Buzek.
Niemniej film jest prawdziwy i po prostu czuć w nim sytuacje wprost wyjęte z naszego życia. Miła odmiana w dramatycznym polskim kinie.

ocenił(a) film na 4
Znawcafylmowy

Znawcafylmowy napisał "Bardzo dużo szczegółów, które wyraźnie pokazują tą Polskę, w której mieszkamy i się wychowaliśmy, i za to już ogromny plus" co świadczy o tym, że szukał zdań do wypełnienia wpisu. Polskę, w której mieszkamy i się wychowaliśmy widzimy codziennie za oknem i nie potrzeba w tym celu udawać się do kina.
Kolejny kwiatek: "cały seans chciało mi się pić lub popływać". A więc także po to idziemy do kina ? Dobrze, że nie chciało się "lać", bo byłby dramat "w dramatycznym polskim kinie".
Z recenzji powyższej dowiedzieć się można także że "jedynie (...) niesamowitej Agacie Buzek" udaje się "nieudolnie nadganiać ten duet". Ktoś to rozumie ?
REASUMUJĄC: wpis klakiera, ale takiego sprytnego, który wie, że napisanie "rewelacyjny polski film !" i wystawienie oceny "10" wzbudza na tym forum śmiech i politowanie.

ocenił(a) film na 7
pi_kawka

Dobrze, że spotkał mnie zaszczyt i wspaniały Strażnik Filmwebu zajął się wypaczeniem zła z mojego postu :D. Lepiej się czujesz jak to zrobiłeś? Naprawde wydaje mi się, że ta strona służy do wymienienia spostrzeżeń, szczerych odczuć. Ty natomiast jesteś pewnie wypełniony dumą, jak to teraz zabłysnąłeś i pokazałeś, że tam gdzie nie ma problemu trzeba ich na siłę szukać, co nie? Trochę luzu, dystansu i innego podejścia do życia, bo te Twoje spiny tyłka o nic naprawdę nikomu do szczęścia niepotrzebne :). Miłego dnia życzę.

ocenił(a) film na 4
Znawcafylmowy

Czuję się źle, bo nadal masz odwagę pisać takie idiotyzmy jak "wspaniały Strażnik Filmwebu zajął się wypaczeniem zła z mojego postu". Zapytaj kogoś, kto miał maturę z polaka na minimum 50%, jak to zdanie powinno brzmieć po polsku. Trener Kornet kazałby Ci zrobić 100 pompek, ja tylko przestrzegam, że nie "każdy śpiewać może trochę lepiej lub trochę gorzej".

pi_kawka

film oglądnę jutro, ale jak Piszesz o maturze i procentach to się pewnie nie dogadamy (u mnie stawiali oceny) pisemna 4, ustna 5 - a odnośnie procentów to muszę syna zapytać o co chodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones