PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848910}

Całe moje życie

All My Life
6,2 2 174
oceny
6,2 10 1 2174
Całe moje życie
powrót do forum filmu Całe moje życie

Odczucia

ocenił(a) film na 5

W moim odbiorze jakoś słodkawo zrobiony film... i nie wiem... jakoś mnie nie zachwycił. Gra głównej bohaterki mnie nie poruszyła ~ i zaczęłam się zastanawiać czy jestem jakaś nie czuła :/ Momentami nie taki zły, ale trochę cukrowo... przynajmniej tak czuje.
Czy tylko ja?

ocenił(a) film na 8
JadziaSmosarska

Bo nie każdy ma w życiu tak słodko...

ocenił(a) film na 5
Daniela_Lujan_87

Nie napisałam nic odnośnie tego czy mieli słodkie życie czy nie. Napisałam o odczuciach~ że film trochę cukrowy ~ a to jest różnica.

JadziaSmosarska

mam takie same odczucia. historia piękna, ale trochę przesłodka i ciężko było wczuć się w historię. choroba jest pokazana tylko tak ogólnikowo, szkoda, że nie pokazali jej prawdziwego cierpienia. w filmie raczej było pokazane tylko cierpienie z powodu braku dzielenia przyszłości z drugą osobą a nie sama choroba. może wina słabej gry aktorskiej

ocenił(a) film na 5
youarenotalone18

Miło, że ktoś mnie zrozumiał :) i to prawda, ciężko było się wczuć w historię.

ocenił(a) film na 5
JadziaSmosarska

Do łzy ostatniej 5/10!!!

ocenił(a) film na 4
JadziaSmosarska

Zdecydowanie za słodko i za płytko, a szkoda, bo mogło wyjść naprawdę interesująco. A tak to dostaliśmy wątek zbiórki czy otrzymanie przez główną bohaterkę sukni ślubnej za darmo

ocenił(a) film na 5
dagao

Tak, to prawda.

ocenił(a) film na 5
JadziaSmosarska

oj kiepsko grała tak, z resztą on też nie najlepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones