PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702937}
7,3 70 481
ocen
7,3 10 1 70481
6,0 14
ocen krytyków
Carte Blanche
powrót do forum filmu Carte Blanche

"Carte Blanche" jest rewelacyjnym, wartościowym, skłaniającym do refleksji polskim obrazem. Życie napisało scenariusz, który został genialnie odegrany przez aktorów. Na ogromne uznanie zasługuje tu Andrzej Chyra, który wcielając się w rolę nauczyciela tracącego wzrok jest niesamowicie wiarygodny. Wielki szacunek i wyrazy uznania :-). Nie mogę nie wspomnieć o Dorocie Kolak, tym razem w roli pani dyrektor szkoły, cudowna kreacja :-). Tematyka dotycząca szkolnictwa jest bliska memu sercu, za co dodatkowy plus ode mnie ;-). Reasumując jest to film zdecydowanie godny polecenia, który przywraca wiarę w polskie kino !!! Życzyłabym sobie więcej takich rodzimych produkcji...

ocenił(a) film na 9
ainahn

tez byłam podekscytowana po wyjściu z kina - super stan i to po polsku :)
radość, że nasze filmy potrafią być tak świetne...

ocenił(a) film na 10
adela777

To prawda, radość i to wielka :-). Czekam na więcej !!!

ocenił(a) film na 8
ainahn

WYŚMIENITY FILM... i tyle w temacie...

ocenił(a) film na 10
AweMir

Rewelacyjny !!!!!!!!!! Na długo pozostaje w pamięci !!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
ainahn

Film jest piękny i wzruszający, w prawdziwym nauczycielu z pasją i powołaniem :) Brawa dla Pana Andrzeja Chyry za tę rolę !

ocenił(a) film na 10
anuska747

Czekam na więcej polskich produkcji na takim poziomie !!!!!!!! Szczęśliwie nabyłam już na DVD :-).

ainahn

Film wart obejrzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones