PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33462}

Chłopaki na Ibizie

Kevin & Perry Go Large
5,4 17 292
oceny
5,4 10 1 17292
Chłopaki na Ibizie
powrót do forum filmu Chłopaki na Ibizie

Boski trance.

ocenił(a) film na 9

Oglądałem ten film gdzieś w 2004r. A od tamtego momentu puszczam go od czasu do czasu, by poprawić sobie nastrój, pozytywnie się naładować. Film nawet śmieszny, zależy kto ma jaki gust. Ale dla fanów Trance`u to jest normalnie poezja. Takiej muzyki nie znajdziemy w żadnym innym filmie. Ilekroć oglądam ten film, to jak leci muzyka to przechodzą przeze mnie ciarki. Coś nie do opisania. I od razu przenoszę się o 10 lat wstecz, do czasów, mojej młodości, czasów, kiedy muzyka była muzyką, programy muzyczne puszczały muzykę... Jak dla mnie to 9/10.

ocenił(a) film na 9
bob104

podpisuje sie pod tym w 100%

jeżeli chodzi o muzyke to żałuje że urodziłem się o te 6-8 lat później hehe

bob104

Pamiętam jak leciał w Sylwestra/nowy rok już po petardach na tvp, kiedy byłem jeszcze łebkiem i rodzice nie puścili mnie na imprezę. Najbardziej wpadł mi w ucho kawałek Ayla - Ayla (Original Dj Taucher remix), gdy chłopaki przylecieli na Ibizę. No coś pięknego. Od razu odpaliłem Techno eJay'a i z pamięci próbowałem odtworzyć tek kawałek. Do dziś nie żałuję, że nie poszedłem na Sylwestra, bo pewnie usłyszałbym ten kawałek jeszcze nie raz, ale byłby bezwartościowy.

ocenił(a) film na 9
bob104

Dokładnie, mi czasem aż łezka w oku się kręci, ale pobrałem ścieżkę dźwiękową i słucham często w samochodzie ;)

killerek132

no to nie jestem jedyna ;)

ocenił(a) film na 10
KasiaMIza03

:) fakt

bob104

dobra podobna muza jest jeszcze w "Sloneczna Ibiza"

ocenił(a) film na 9
bob104

oj,zgadzam sie z tobą. Choć głównie słucham kompletnie innej muzyki, klasyczny trance ma swoje miejsce w moim sercu. Świetna muzyka, muzyka jakiej dziś już nie ma, jakiej nikt nie gra, i mało kto słucha. Ale my pokolenie początków lat 90tych, czy lat 80tych swoje wiemy

ocenił(a) film na 8
bob104

No bo to kiedyś były czasy ... a teraz już nie ma czasów :)

OmniModo

Oczywiste, ze nie ma. Dzisiaj nawet Ibiza jest martwa przez pokolenia zombie smartphonowcow.

ocenił(a) film na 8
bob104

Dokładnie, można oglądać dla samej ścieżki dźwiękowej :) Stare dobre czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones