PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33462}

Chłopaki na Ibizie

Kevin & Perry Go Large
5,4 17 297
ocen
5,4 10 1 17297
Chłopaki na Ibizie
powrót do forum filmu Chłopaki na Ibizie

daje 10/10 dawno nie widziałem tak pozytywnie zrytej komedii :D

ocenił(a) film na 1
Generalfeldmarschall

zryty to ty jesteś...tobie i temu filmu daje 1 na 1000000 hehe.szit roku 2000

ocenił(a) film na 8
damianao87

odpowiedni dystans i upływający czas - jedno z drugim wiąże się bezpośrednio // ten pierwszy rośnie wraz z upływem tego drugiego // ale co ja tu będę, film w swoim gatunku i koncepcji jest na ocenę 10/10 ;).

damianao87

pałuj sie smarku...............................

damianao87

gangsta życie trzeba braż z przymrużeniem oka hahahahahaha

ocenił(a) film na 1
Generalfeldmarschall

no faktycznie zryty jestes....ten film to syf nr 1. powinna byc lista Top 100 szajsu,to by bylo w czołówce.zgadzam sie z poprzednikiem w kazdym słowie

ocenił(a) film na 10
Generalfeldmarschall

ja równiez daje 10/10 - moja ulubiona komedia od wielu lat, moge ją oglądac w nieskonczonosc i za kazdym razem placze ze smiechu :)

ocenił(a) film na 2
Generalfeldmarschall

są gusta i guściki... jednak jak dla mnie ta "komedia" jest poniżej krytyki... wogóle po jakiego grzyba brali dwójkę podstarzałych ludzi (do tego kobietę) aby zagrali nastolatków?!?!pomysł BYŁ dobry...wykonanie...szkoda słów..

ocenił(a) film na 10
PPG

Wykonanie wlasnie jest perfkcyjne, te ruchy, gesty, sposob w jki mowia.

ocenił(a) film na 10
Generalfeldmarschall

10/10..... dałbym więcej ale sie nie da. Najlepszy film jaki w życiu oglądałem. Za każdym razem śmieszy do łez... xD

mac363

film jest tak idiotyczny i głupi, że aż śmieszny. bardzo dobrze mi się go ogląda i ciągle mnie śmieszy he he

ocenił(a) film na 1
mac363

maciek!!! maćku!!! syneczku!!! co sie co sie co sie stao?

glazfacekillah

nie przesadzajta, dla poprawienia humoru można luknąć.....nic więcej, 5,5/6 na 10 daje....

Generalfeldmarschall

Można powiedzieć, że to wypośrodkowany film, w swoim gatunku. Niektóre gagi przyprawiają o konwulsje śmiechu, niektóre o obrzydzenie - wiadomo kwestia gustu.

Jeden fakt jest pewien - twórcom udało się pojechać po "beretach" i utrzymać fason do końca. Drugi raz nie obejrzę, szkoda czasu, jednak fabułę i postacie pamiętam.

ocenił(a) film na 1
nx_2084

Ten film jest głupi i nie ma żadnego przesłania! Bazsensowna komedia, której nikomu nie polecal. Po pięciu minutach oglądania wyłączyłam telewizor! Nudne i niesmaczne.:(((((

Generalfeldmarschall

Mi także się podobał, ale nie AŻ tak żebym dał mu 10\10.
Jednak 8\10 mogę dac z czystym sumieniem ;-P

Sebi_Fast

Taak, film głupi i zryty na maxa - jak ktoś już tutaj napisał.
Jednak od pierwszych minut filmu śmiechu było co nie miara. Naprawdę się uśmiałem. Żadko smieję się na jakichkolwiek komediach, ale ta mnie naprawdę ubawiła. Do tego świetna gestykulacja i gra aktorów i fajny trance`owy soundtrack.

Film zaliczam do kategorii " tak głupi że aż fajny " , i dlatego dostaje 9 ;D

ocenił(a) film na 10
Majki_8

film zryty na maxa... oglądałem go już parę razy i jakoś zawsze mnie śmieszy, nie jak jakieś holwoodzkie komedyjki które robione są na wyrost. film arcydzieło: ocena 10/10

Generalfeldmarschall

Oglądałem 8 razy i ciągle wracam do niego. Niezły humor i ścieżki dźwiękowe które po prostu kocham ! Film raczej nie dla metalowców

ocenił(a) film na 6
Generalfeldmarschall

Zgodzę się, film jest genialny! Uwielbiam tego typu jajca!

ocenił(a) film na 1
Schackoo

Ten film jest OBLEŚNY!!!

I_am_a_Bad_Girl

Ten film ma swój klimat i specyficzny humor, nie każdemu musi się podobać.

Generalfeldmarschall

Naprawdę nie wiem jak można ocenić ten film 10/10... Przecież tu 1/10 to za dużo.

ocenił(a) film na 6
Generalfeldmarschall

10/10 to z pewnoscią za duża nota ale film ogolnie śmieszny ( oczywiscie to jest tylko moje zdanie ) każdego bawi cos innego ktoś kto ma IQ 170 to taki film odpada jak dla niego ale jesli ktos jest wyluzowany i wie o co chodzi w takim typie komedi to polecam . trzeba tez byc troszke zrytym jak tem film zeby skumac kiedy sie smiac :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones