PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33462}

Chłopaki na Ibizie

Kevin & Perry Go Large
5,4 17 294
oceny
5,4 10 1 17294
Chłopaki na Ibizie
powrót do forum filmu Chłopaki na Ibizie

Zajebista komedia!

użytkownik usunięty

Ten kto uważa, że ten film jest nieśmieszny itd i oczekuje od tego filmu oscara itp. to jest dla
mnie totalnym gburem! Ten film to komedia on ma bawić i bawi niesamowicie. Dobre
teksty, sceny, muzyka i klimat. Ten kto uważa że ten film jest nieśmieszny to najwidoczniej
nie ma poczucia humoru... i oczekuje od tego filmu niewiadomo czego...

ocenił(a) film na 1

Ja mam poczucie humoru, ale ten film to dla mnie dno. Lubię głupie komedie, jestem fanem American Pie, ale to już przegięcie. Niesmaczne, obrzydliwe, nieśmieszne. Reżysera powinno się zastrzelić.

ocenił(a) film na 10
yossarian84

"Niesmaczne, obrzydliwe, nieśmieszne", tego co mówisz nie pomyliłeś przypadkiem z american pie? Przecież to tam wszystko rozbija się o sex i gołe cycki, oczywiście są jeszcze sceny ze spuszczaniem się w gacie. Widziałeś w Chłopakach na Ibizie gołe cycki, czy któryś z bohaterów spuścił się w gacie? Najpierw coś przemyśl zanim to napiszesz.

Energy2000

Przemyślał bardzo dobrze, moim zdaniem :P Jeśli gołe cycki i *implikowana* ejakulacja to dla ciebie większa obrzydliwość niż:

- Paul Gałka jako całokształt
- kolesie obrzygani hurtowo kilka razy
- close up na wyciskanie syfów i obcinanie kilometrowych szponów
- silikonowe gluty wiszące z ust
- robale w gaciach
- gówno dryfujące do ust

a wszystko powyższe pokazane w detalu i wydłużonych ujęciach - to chyba żyjemy w innych światach :D Nie mówiąc już o tym, jaka jest motywacja każdego z bohaterów i co jest ogólnym przesłaniem. Mam do filmu sentyment z młodości, klimaty muzyczne też przypadają na moje wejście w wiek dorosły, ale jeśli muszę obraz szczerze ocenić, to wychodzi maksymalnie obleśny paździerz :D Monty Python, czy 'Keeping Appearances' to nie jest w temacie brytyjskiego humoru :P Niestety, czasami to, co dla ciebie jest sufitem, jest dla innych podłogą, a wszystko ma granice smaku, tak więc przyda się odrobina pokory do dyskutantów i ich zrozumienie. Sam fakt, że film kojarzy ci się z przyjemnymi czasami, nie czyni go dobrym. Życie ;) Pozdrawiam! :D

ocenił(a) film na 9

JA CIĘ popieram dla mnie jest to jedna z najlepszych komedii w swoim gatunku jak ktoś jest starszy i pamięta czasy Adagio For String Tiesta całą muzykę którą tu grają klasyk i scenariusz zaj* klimacik jak nic oglądałem go już z 7 razy i nie mam dosyć, szkoda że nie ma żadnej kontynuacji, a może ktoś zna podobne filmy ?

ocenił(a) film na 3
killerek132

Dałem 3 pkt i przyznam, że ma to związek jedynie z muzyką pobrzmiewającą w tle durnej akcji. Lubię różne filmy i nie oczekiwałem cudów, ale ten film jest jednym z najgorszych, po który ostatnio sięgnąłem. Żałuję, że nie ściągnąłem soundtracka, wyłączając go po kwadransie. Nie polecam.

ocenił(a) film na 9

Miło wiedzieć że ktoś myśli podobnie jak dla mnie film jest zaje.. oglądałem kilka razy i nie mam dość bardzo zaje... klimacik !!!

Zgadzam się. Jestem świeżo po filmie-jeszcze leci muzyczka:) Zajebisty film mega - śmieszny i super ironiczny i niemcy :)) uwielbiam:))

ocenił(a) film na 1

Gburem? Jesteś pewien że takiego słowa chciałeś właśnie użyć?

ocenił(a) film na 1

Przecież to jest tragedia, nie film... totalne dno. Czegoś gorszego nie widziałem, pewnie dlatego że czegoś takiego nie ma. Porażka

tomkwi1

zajebista komedia wlasnie se sciagnalem ponownie po 3 latach.

użytkownik usunięty

A co ma bycie gburem do uważania komedii za nieśmieszną? Polecam zakup dobrego słownika języka polskiego. Gburem jest raczej ten, kto obraża innych ludzi tylko dlatego, że mają inne zdanie, niż on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones