PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360215}

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys: The Movie
7,1 6 861
ocen
7,1 10 1 6861
Chłopaki z baraków
powrót do forum filmu Chłopaki z baraków

witam poszukuje piosenki która leci w klubie dżentelmenów piszcie pliss

ocenił(a) film na 7
rwvoodoo10

Utwor spiewany przez wlasciciela lokalu? Platinum Blonde - Doesn't Really Matter.

Amsterdance

Wydaje mi się, że chodzi mu o piosenkę którą wyraźnie słychać w scenie, w której do Juliana podchodzi ta blondyna i mówi nazwę drinka(Julian odpowiada, że pije `Rum and coke`) po czy Bubble mówi do Juliana: `Are you fucked?!`. Swoją drogą mi też wpadła w ucho i jej szukam :)

ocenił(a) film na 10
christophern

Pamiętacie, taki odcinek serialu, w którym Chłopaki założyli z J-Roc'em klub. Cory i Trevor rozdali ulotki reklamujące ten klub w takim miejscu, że przyszli sami geje, na koniec imprezy Cory i Trevor zapoznali się z "dziewczynami". Te "dziewczyny" okazały się transwestytami.Dokładnie chodzi mi o muzyczkę, która leciała w tym klubie, przed tym jak Bubbels zauważył, że klientami klubu są (jak on to powiedział) tacy czyści i pachnący kolesie ;) Jak ktoś wie jak ta muzyka się nazywa lub wie skąd ją ściągnąć byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Jedras992

Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force - Planet Rock

ocenił(a) film na 10
frog

Dzięki. :) Niw spodziewałem się, że ktoś to będzie wiedział :) Pozdro

rwvoodoo10

01 Big Dirty Drums
02 I Fought the Law
03 The Spirit of Radio
04 Trailer Park Life
05 Credulence
06 Sweet Leaf
07 All Touch
08 Shifthawks
09 I m on Fire for You Baby
10 Bobcaygeon
11 Orca
12 Swamp Water
13 Ricky s Day in Court
14 Liquor & Whores

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones