PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611892}

Chłopczyca

Tomboy
6,9 3 995
ocen
6,9 10 1 3995
7,5 13
ocen krytyków
Chłopczyca
powrót do forum filmu Chłopczyca

genialnie zagrany przez dzieci, takiego aktorstwa nie powstydziliby się mistrzowie...

ocenił(a) film na 8
lilyofthevalley

głowna rola zasługuje na oskara. wypas

ocenił(a) film na 9
Ralph_S_

Też uważam, że film jest po prostu świetny, aż dziwi mnie tak niska ocena... Dzieciaki zagrały brawurowo, główna rola - naprawdę Oskar. Bardziej przekonująco nie dało się tego zrobić; dobitnie a bez przerysowania, naturalnie. Film miejscami słodki, miejscami gorzki - przede wszystkim bardzo jakiś taki... intymny. Poza tym świetnie zauważony i przedstawiony świat dzieci - okrutny świat. Naprawdę polecam

użytkownik usunięty
szaman12

Dla mnie również film genialny ,.podobnie dziwi mnie niska ocena filmu,.moim zdaniem brawurowe aktorstwo ,..klimat intymny filmu- zgadzam się, rewelacyjny---- bardzo mocny dla mnie----- zachwycił mnie ,..uważam że godny wielu nagród,....
delikatny i subtelny.

ocenił(a) film na 9

Popieram przedmówców, oglądając tą "Chłopczycę" doświadczyłam wielu nieznanych mi emocji, które nie wydobył we mnie jeszcze żaden film. Przyznam że poczułam się przez chwilę jakbym wróciła do dzieciństwa, tak porządnie oddany jest realny świat dzieci.
Ten tytuł naprawdę jest godny polecenia, nie jest to film na raz, który się na drugi dzień zapomni. :)

ocenił(a) film na 9
lilyofthevalley

swietny film, ktory trzyma w napieciu. chwilami balam sie, ze ktores z dzieciakow pozna, ze Mikael jest dziewczynka. genialne aktorstwo. koniec troche mnie rozczarowal. myslalam, ze bedzie to film o zmianie plci, ze matka zrozumie co sie dzieje z Laura, ze zaprowadzi ja do psychologa, na terapie. mimo piekna tego filmu, czuje niedosyt :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones