PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136190}

Chłopiec z Marsa

Martian Child
7,0 7 147
ocen
7,0 10 1 7147
Chłopiec z Marsa
powrót do forum filmu Chłopiec z Marsa

Nie polecam szczególnie że film zżyna pomysły i treści z innych filmów. W dodatku nie za
dobrze zagrany, bez klimatu. Po prostu słaby

jaca777_2

Nic nie zrzyna film jest na podstawie prawdziwej historii

jaca777_2

w takim razie za mało razy obejrzałem K-PAX

ocenił(a) film na 10
jaca777_2

hmm ten film nie ma cie trzymać cały czas w napięciu on ma zmusić do refleksji ale jeśli nie jesteś do nie zdolny/na to przeżuć się na kino akcji.

SiewcaWiatru_22

Hmmm ciekawe. Podobnie jak ściąganie na egzaminie jest świadectwem braku wiedzy podobnie w kinematografii zapożyczanie pomysłów świadczy o niskim poziomie twórców. Ten film to nic nowego. Podobnie jak 'Salt' może podobać się jedynie osobom które nie za bardzo pamiętają produkcje sprzed roku, osobom dla których film to 26klatek na sekundę i nic więcej. K-Pax miał klimat, przesłanie świetne zdjęcia, wyśmienitą muzykę. Menno Meyjes jest świetnym scenarzystą ale nie miał pomysłu na własny film. Niestety ale 6 lat po obejrzeniu K-pax oglądając 'chłopca z Marsa' ciskały mi się do oczu podobieństwa.

ocenił(a) film na 10
jaca777_2

No tak to "rżnie" z K-Pax całymi garściami poza jednym drobnym szczegółem ten film jest na podstawie PRAWDZIWEJ historii. czytaj inne posty, bo bzdury gadasz.

ocenił(a) film na 9
jaca777_2

Z kolei "K-PAX" mógł przywodzić na myśl "Lot nad kukułczym gniazdem" z jakimś irracjonalnym wątkiem śledztwa w sprawie tożsamości głównego bohatera. Na moje oko patenty z "K-PAX" zostały tu sensowniej wykorzystane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones