PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653846}

Runway Cop

Cha-hyeong-sa
6,6 431
ocen
6,6 10 1 431
Cha hyeong sa
powrót do forum filmu Cha-hyeong-sa

pół filmu zaśmiewałam się do rozpuku, Ji Hwan Kang przerysowywał swoją postać, ale robił w b sympatyczny sposób (to zarzucanie włosami - boskie), było sympatycznie, może przewidywalnie, ale nie nachalnie. Natomiast tak końcowa 1/3 filmu taka schematyczna, główny bohater zrobi to, więc to się wydarzy, ale mimo wszystko, dobrze się oglądało ^^ taka miła romantyczna komedyjka :) + główny aktor b zyskał jak dla mnie po tym filmie, widziałam go w dramie i 1 filmie , nie podobał mi się, tak tutaj uroczy ^^

ocenił(a) film na 8
moudmargolcia

Kang Ji Hwan zagrał jak to on tylko potrafi :)) Jeden z moich ulubionych koreańskich aktorów. Razem z Sung Yu Ri tworzą niezły duet. Drugi raz już :) Polecam My Girlfriend is An Agent. Taka koreańska wersja Mr & Mrs Smith :))
A na taki pokaz mody jak na końcu Runway Cop sama bym sie z chęcią wybrała! :DD

ocenił(a) film na 8
_Silent_

My Girlfriend is An Agent - widziałam dostał ode mnie 7/10, oglądam obecnie kdramę z tym samym motywem (7th level civil servant), inna obsada ale dobrze się odbiera :)
Polecam film z Kang Ji Hwan w reżyserii Kim Ki Duka (ten od Piety, Time, Pusty Dom) --> Rough Cut
Ten pokaz mody - miodzio :P

ocenił(a) film na 8
moudmargolcia

znam znam. chyba wszystko z nim widziałam xDDD a nie, nie oglądałam tego serialu w którym gra chorego na coś... :P A myslałam o tym żeby zacząć 7th level civil servant, fajny? :))

ocenił(a) film na 8
_Silent_

takiej mega rewelacji co do 7th level civil servant nie ma, ale jest obecnie na liście moich nowości, które pochłaniam więc jest okej, za to pozycja obowiązkowa to Flower Boys Next Door ^^

ocenił(a) film na 8
moudmargolcia

hehe, na mojej jest iris 2 ale czekam jak będzie więcej odc :DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones