PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008381}
7,2 9 351
ocen
7,2 10 1 9351
7,5 33
oceny krytyków
Challengers
powrót do forum filmu Challengers

zendaya jak zawsze z miną srającego kota xD ale no cóż taka rola xD jak dla mnie 7/10 film, natomiast chłopacy zagrali całkiem całkiem spoko. Nawet nie nudziłem się. Na film przyszedłem na sekretny seans i do ostatniej chwili nie wiedziałem na co poszedłem.

ocenił(a) film na 7
cptkerro

Też byłem na sekretnym seansie. Dobry film o toksycznym trójkącie. Zendaya nawet one linera strzeliła XD Było kilka zabawnych momentów. Nie był to ciężkostrawny dramat, tylko raczej rozrywkowy.

ocenił(a) film na 2
Major_Lazer

Słabiutki film ze słabiutką grą aktorską, tak nudny i momentami naprawdę żenujące dialogi, jeśli ten film aspirował do thrillera czy dramatu o rządzy władzy, tak w łóżku jak i na korcie i eksploatacji ludzi dla własnych korzyści to…no wyszlo blado! Zendaya to aktorka jednej miny i jednej ekspresji - naprawdę nie rozumiemy zdchytow nad tą aktorką. Sceny seksu chciały byś kontrowersyjne a były takie meh. Porażka ten film jak na to jaki marketing dostał.

ocenił(a) film na 7
daria_d_filmaniak

Przecież w tym filmie nie ma ani jednej sceny seksu.

ocenił(a) film na 2
Buggi

Źle się wyraziłam - sceny z jakimś napięciem czy podtekstem seksualnym , są słabe , widziałam dużo lepsze filmy z podtekstem seksualnym i erotyką , z trójkątami romantycznymi powiedzmy, ktoś kto mówi że tutaj jest to zagrane dobrze i z jakimiś emocjami to chyba dobrego kina nie widział

cptkerro

Aktorzy byli mega!

ocenił(a) film na 10
Vindemi

Też jestem pod wrażeniem! Fascynująca zabawa formą, zmysłowością i do tego świetne budowanie napięcia

ocenił(a) film na 2
Vindemi

Nie wiem kto to jest dla ciebie dobry aktor ale tutaj takich nie było

cptkerro

chłopcy ekstra, zendaya to tragedia, nie rozumiem zachwytow nia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones