PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008381}
7,2 9 351
ocen
7,2 10 1 9351
7,5 33
oceny krytyków
Challengers
powrót do forum filmu Challengers

Filmu nie można ocenić przed premierą, nawet obejrzanego. Cóż. Long story short, film o kurtyzanie i dwóch orbitujących simpach, którzy nie doszli do porozumienia z własnymi upodobaniami. W tle ciekawie tenis.

mryogi

Taaa, mężczyźni wyzywają takie kobiety jak ona, ale gdy przychodzi co do czego, sami za takimi się uganiają i z takimi się żenią, a później narzekają.

ocenił(a) film na 4
niunia123_filmweb

Dlatego takich chłopów nie szkoda.

mryogi

A czy przynajmniej wątek tenisowy jest rzeczywiście OK? Pytam, bo jestem fanem tenisa, ale jak to tylko papierek lakmusowy dla jakiegoś kolejnego pretensjonalnego woke-gówna to podziękuję.

ocenił(a) film na 4
Miku

Nie, tenisa tam w zasadzie nie ma.

Miku

Wiesz co, dla mnie coś tam pokazali. Natomiast ani nie jestem fanem, ani nie gram, więc fachowo nie odpowiem.

ocenił(a) film na 2
Miku

Tak średnio bym powiedział. Od wielu lat jestem związany z tenisem i w sumie jak dla mnie to nie było tam nic ciekawego, no może poza termobagami, które modele rozpoznawałem bez problemu :)

mryogi

Raczej film pokazuje, że kobiety to puszczalskie balony

ocenił(a) film na 3
mryogi

Świetnie to ująłeś. Nie oglądałem i nie obejrzę, bo właśnie to pokazał zwiastun. Mniej więcej tego się spodziewałem, co w komentarzach.

ocenił(a) film na 6
PeterCrasher

Po co oceniasz film skoro go nie obejrzałeś? Żałosne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones