PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739185}

Champion 4: Walka o honor

Boyka: Undisputed IV
7,1 13 822
oceny
7,1 10 1 13822
5,0 5
ocen krytyków
Champion 4: Walka o honor
powrót do forum filmu Champion 4: Walka o honor

Analizując zwiastun można śmiało stwierdzić, że twórcy odbiegli od fabuły trylogii - w końcu Boyka jest wolny. Myślę, że zobaczymy tu więcej rozmów niż samych walk, tak samo jak więcej strzelanin zamiast wyścigów jest w Szybkich i wściekłych. Czy to się uda, zobaczymy. Jestem świeżo po trzeciej części i trzymam kciuki za czwartą.

Chociaż.. szkoda, że nie zanosi się na pojawienie się Turbo. Już nie mówiąc o obiecanej walce. Fajny tworzyliby duet, w końcu trochę się polubili nawzajem.

cross773

Boyka dostał wolność na końcu III części więc w tej nie spodziewałem się akcji w więziennych warunkach,zresztą ile to można?

Rzeczywiście trochę szkoda że bez Turbo bo stanowiliby naprawde fajny duet,no ale chyba nie o to tu chodzi.

Czekam na premierę jak diabli i po cichu liczę na kolejną część,byleby nie za kolejnych 5-6 lat...

ocenił(a) film na 6
cross773

Walki będą na pewno tylko że nie w więzieniach. Lepsze to niż gdyby mieli wymyślać na siłę jak Boyka po raz kolejny trafi za kratki.

miszatujest

Na siłe- przeciez zabito straznikow- przyklepac morderstwo i ucieczke niezwykle latwo w tej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones