PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139270}
6,4 137
ocen
6,4 10 1 137
Cheotsarang sasu gwolgidaehoe
powrót do forum filmu Cheotsarang sasu gwolgidaehoe

właśnie skończyłem. Jak tylko zobaczyłem Tae-hyun Cha (My Sassy Girl) i Dong-geun Yun (Who's Got the Tape?) wiedziałem, że się nie zawiodę. Pierwsze 10 min. utwierdziły mnie w tym przekonaniu, pomyślałem sobie, że nareszcie zobaczę coś naprawdę śmiesznego. Miny Tae-il Son, próbującego dotrzymać obietnicy złożonej przyszłemu teściowi - bezcenne. W połowie filmu następuje punkt zwrotny i z komedii zmienia się w dramat, a następnie w tragedie. Ekspresja głównego bohatera zaczyna nieco przeszkadzać, chciałoby się mu powiedzieć "stary, odpuść sobie i zacznij żyć własnym życiem" ale nie możemy. Jest to moja ulubiona część filmu, wywołała u mnie skrajne emocje, "achy" i "ochy" gwarantowane przez 30 min. Szczerze polecam ten film. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Pozdro.

Myslo

Film dobrze zagrany, ale scenariusz moim zdaniem przekombinowany. Ona kocha jego, ale wie ze umiera i zamiast spedzic z nim szczesliwie ostatnie chwile chce wyjsc za innego.

ocenił(a) film na 5
shen16

Zauważyliście że główny bahater nie ma ani jednej spokojnej kwestii? we wszystkich scena płacze, krzyczy rozpacza, wręcz się drze... Ja miałam mu ochote powiedzieć, nie że by zaczął żyć własnym życiem, a żeby przestał w końcu drzeć mordę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones