PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629986}
6,7 2 625
ocen
6,7 10 1 2625
Chomik
powrót do forum filmu Chomik

Jak w temacie. Czemu weterynarz brał super ostrego kebaba? Odgryzał jeden kęs i wyrzucał do kosza?

ocenił(a) film na 9
yablonski

To jest wielka zagadka ludzkości. Właśnie po to chomik poleciał w kosmos, żeby się dowiedzieć, odszukać prawdę. Miejmy nadzieję, że znajdzie odpowiedź na to pytanie. Chomik nadzieją na lepsze jutro!
;-)

ocenił(a) film na 7
vdm

Mam inną teorię. To był rodzaj samodoskonalenia się. Jak w filmach kung fu! W miarę upływu dni i podejmowanych prób, zjadałby coraz większy kawałek, aż do zjedzenia całego ostrego kebaba i osiągnięcia mistrzostwa!

ocenił(a) film na 9
yablonski

Haha! Dobre :) A może też to był rodzaj samo pokuty. Czuł się winny i chciał się ukarać.
Ps. Ostatnio po obejrzeniu "chomik'a" zamówiłem sobie ostry kebab. Zawsze brałem łagodny. Można powiedzieć zatem, że film ten miał jakiś bezpośredni wpływ na moje życie ;-)

ocenił(a) film na 8
yablonski

To raczej pojedynek westernowski byłby. A tak serio to w tym filmie każdy się na kimś wyżywa. Kebabiarz akurat bullnguje weterynarza, który zachowuje się jak klasyczna ofiara, ciągle zamawiając tego bardzo ostrego kebaba (ku uciesze Turka, który dosłownie patrzy na niego z góry, a nawet nie podaje mu buły póki nie dostanie hajsu) - niby na przekór, ale i tak finalnie zostaje upokorzony i musi wyrzucić to świństwo. Wilczak to pięknie zagrał :D.

ocenił(a) film na 8
creep_

To może w rozwinięciu całej teorii, ktoś poda mi wyjaśnienie albo tłumaczenie tego o czym rozmawiają miedzy sobą Wietnamczycy w sklepie zoologicznym?? ;-)

ocenił(a) film na 7
yablonski

Wyjaśnienie znalezione w necie, przeklejam dla potomnych. Według mnie najbardziej sensowne:

"Już wam tłumaczę o co chodzi z tym kebabem, bo mam tak samo jak on.

On kupuje ku***sko ostrego kebaba na "otrzeźwienie". Chodzi o taki mocny strzał jakbyś dostał w twarz podczas paniki po to żeby sie ostudzić i przestać myśleć o tym co Cię do tej paniki doprowadziło. Patrząc na jego szara rzeczywistość i wk****ajacych ludzi to on właśnie po to kupuje. Robi sobie tako reset. Jedni pójdą gdzieś podrzeć ryja z powodu życiowego bólu, a on Napiera palący morde sos.

Ogólnie to polecam ten sposób. Jak będziecie mieli taki moment, że aż się gotujecie w środku i drzecie jape w myślach, że już macie dość wszystkiego... idźcie po kebab z najostrzejszym sosem jaki tylko znajdziecie. Gwarantuje że ten rytuał was oczyści niczym magiczna różdżka"

ocenił(a) film na 6
kronos1194

Interesująca teoria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones