PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8848}
5,5 19 173
oceny
5,5 10 1 19173
3,2 5
ocen krytyków
Chopin. Pragnienie miłości
powrót do forum filmu Chopin. Pragnienie miłości

Z tego filmu wynikało,że był uzależniony od seksu ... czy ma ktoś jakieś informacje na ten temat ?

ocenił(a) film na 8
class_b

Na jakiej podstawie wnioskujesz z tego filmu, że Chopin był seksoholikiem? O.O

Maaarcia27

W filmie było dużo scen gdzie Szopen pragnął seksu,w nocnych scenach leżał cały czas z Sand w łóżku,był zazdrosny o dzieci,gdy przeszkadzały mu w dobieraniu się do Sand i mówił jeszcze coś takiego(chyba),że "Mam gruźlice i już mi nie dajesz" - aczkolwiek coś w tym stylu.

użytkownik usunięty
class_b

No, wiesz, na ogół kiedy mężczyzna i kobieta, są w związku, rozumiesz o czym mówię, to nie ma nic dziwnego w tym, że uprawiają seks. Żeby zaraz seksoholizm? A co do prawdziwego Chopina, to zdecydowanie nie. George Sand napisała kiedyś w liście, że przez większość ich związku "żyła jak w klasztorze"

użytkownik usunięty
class_b

Miał mukowiscydozę i był wiecznie osłabiony. Nie licuje mi to jakoś z seksoholizmem <lol>

ocenił(a) film na 7
class_b

Spytaj Jego kochanki, to najwiarygodniejsze źródło w tej sytuacji;)

uwieziona

Chopin jako nauczyciel był wymagający i nerwowy.
mukowiscydoza też miała swój wpływ na jego zachowanie i popędy.
Także depresje za czym idzie w parze pobudzenie erotyczne z powodu odrzucenia przez kochankę,którą kochał....
Mężczyzna najbardziej ma ochotę, gdy kobieta ma <migrenkę>

ocenił(a) film na 7
nathalie.de

Wszystko fajnie, ale dlaczego na mój post odp. skoro to nie do mnie???

uwieziona

Zablokuj zatem post .

ocenił(a) film na 7
nathalie.de

Dziewczyno chodzi o to, że każda odp. na mój post jest wysyłana powiadomieniem na maila. Wystarczy, że Ty będziesz uważać co robisz i do kogo piszesz, a ja nie będę miała zapychanej skrzynki śmieciami.

uwieziona

Dziwuszko droga, zatem zablokuj i e-mail ;-D forum jest otwarte i nie twoje, lecz ogólnodostepne. Nie masz pojęcia na temat forum i nawet pojęcia o bytowaniu tu, zatem nie bablajmy tylko ogladajmy FILMY ;-D

ocenił(a) film na 7
nathalie.de

Prosić infantylnego cynika o przysługę...ty mi lepiej o pojęciu nic nie mów, bo się ośmieszasz. Nawet odp. na odpowiedni post nie umiesz, więc o czym my w ogóle mówimy.

uwieziona

Zbudowała gimnazjalistka przytułek dla nędzy umysłowej. Nie zabłysnełas ani intelektem ani kobiecoscia.....hm, podejrzewam ,ze jestes facetem skoro nauczyli cie bycia tak obscenicznym... Napij sie soku i uczcij własna miernote. WSTYD dla narodu za niewykształciuchow z patologicznego srodowiska. Skoro masz braki w Kulturze, szkoda. Takie sprawy łagodzi sie z odrobina taktu, i byloby po sprawie. dyplomata z ciebie zaden. Szkoda, bo to byla TYLKO dygresja z mojej strony. Oczekujesz czystosci a sam brudzisz. Zastanow sie nad szacunkiem do ludzi. To tylko forum filmowe a nie inwektywow. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 7
nathalie.de

Wychodzą kompleksy?;) Nie mam zamiaru być kulturalna, dla kogoś takiego jak Ty. To nie ja zareagowałam w tak głupi i cyniczny sposób na prostą w zrozumieniu uwagę (widocznie mimo wszystko za trudna w zrozumieniu dla Ciebie). I nie wierzę, że na swojej drodze nie spotkałaś nigdy kobiety, która by Ci dopiekła z oczywistych względów, patrząc na to, jaka jesteś. Poza tym, tylko faceci mają prawo być złośliwi i konkretni? Współczuję podejścia. Sugerowanie mi niskiego wieku i faktu bycia facetem miało mnie jakoś zdenerwować, czy mi ubliżyć? Muszę Cię rozczarować, ale mam w nosie co tak sobie wymyślisz, bawi mnie tylko Twoja hipokryzja. Wystarczyło by, żebyś zareagowała normalnie, jak człowiek, a nie byłoby całej sprawy i tej bezsensownej rozmowy, oraz Twoich żałosnych wysiłków obrażenia kogoś, komu wisi Twoja amoralność, niedostosowanie społeczne i hipokryzja.

uwieziona

Polecam melisę ;-D


P.S
gdzie mam wysłać odpowiedź Odważna i Mądra kobieto ?
-nur nicht hier,bitte......

ocenił(a) film na 7
nathalie.de

Nie mam w zwyczaju pić czegoś co mi jest niepotrzebne;) Za dużo sobie wlewasz moja droga;) Jak sama nie wiesz to nie korzystaj z forum, bo ono jest dla myślących ludzi.

uwieziona

Gdybyś myślała, to byś nie pisała takich BZDUR ! i nie zaczepiaj już.

No....jeśli umysłem władasz tyle co paplaniem, to nie da się z niego nic wykszesać.... ;-D
jesteś mądra ? a rzucasz Qpą ??? wow !

Fokilides mawiał :
-Nigdy nie pozwalaj nieukom oceniać innych.

P.s
JA JESTEM WOLNA I SZCZĘŚLIWA !!!
POLECAM.
POLECAM TO UCZUCIE.!.

albowiem :
"Ten kto zatraca się w cierpieniu,nigdy nie będzie człowiekiem wolnym".

Ale jeśli nadal się narzucasz......to znaczy tylko jedno : że REAGUJESZ na moje słowa.
1:0 for Me.

zatem to ja zakończę ten bzdurny klimat ........







...........................................................the END............................................

ocenił(a) film na 7
nathalie.de

Ale się dziecina zezłościła;) Wybacz, ale nie będę się przyczyniać do Twojej autodestrukcji brakiem odp. Ciekawi mnie jedna rzecz: po co mnie kilkakrotnie zapraszałaś do znajomych skoro się tak różnimy? Doprawdy interesujące;) Czyżbyś miała syndrom współczesnej nastolatki kolekcjonowania znajomych, skoro masz ich ponad pół tysiąca? No tak, to by się zgadzało;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones