PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856080}
6,2 8 346
ocen
6,2 10 1 8346
5,6 17
ocen krytyków
Chrzciny
powrót do forum filmu Chrzciny

Dla mnie film na ogromny plus. Trochę mnie irytowala ta matka momentami ale ogólnie jeden z lepszych polskich filmów jakie widziałam ostatnimi czasy.

Jestem_nieznosna

Dziękuję za ten komentarz. Chciałam zrezygnować i odwołać wyjście, ale znalazłam twój wpis, profil widzę że pewny i wiarygodny, więc to wartościowa opinia. Pozdrawiam

Jestem_nieznosna

Ja też się uśmiałam, bardzo klimatyczny i cały czas coś się w nim działo. Jestem pozytywnie zaskoczona.

ocenił(a) film na 10
Jestem_nieznosna

Mi tez się podobał ;)

ocenił(a) film na 5
Jestem_nieznosna

Musiałem przegapić ten śmieszny moment. Ale w jednym się zgadzam ,jeden z lepszych filmów polskich jakie widziałaś ostatnimi czasy. Zakładając oczywiście, że niewiele oglądałaś ostatnimi czas. Prawie nic.

ocenił(a) film na 9
mistan333

Jak to dobrze, że żyjemy w takich czasach, że każdy może oglądać co chce i lubić co chce, bo jeszcze można by się okryć hańbą, jeśli ktoś taki jak Ty by skomentował. ajć, by zabolało.

ocenił(a) film na 5
Jestem_nieznosna

Poważnie zabolało? A to wybacz, nic osobistego. Mamy tylko odmienne zdania i co innego nas śmieszy widocznie. Nie rozumiem tylko "Ktoś taki jak Ty". Nie znasz mnie, więc nie wiesz jaki jestem. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 9
mistan333

To był sarkazm. Jak widać nie we wszystkim jesteśmy ekspertami, czyż nie? I kto to mówi "nie znasz mnie"? Nie znasz mnie również, więc nie móww co oglądałam dobrego ostatnio, a co nie. To mój wybór co jest dla mnie dobre, a co nie. Jak masz odmienną opinię to skomentuj, że masz odmienną opinię, a nie wertuj co sobie oglądałam ostatnio i wtrącaj swoje 3 grosze, bo to co oglądasz Ty niby ma być lepsze. Bo przecież  "jak można lubić coś czego ja nie lubię"

ocenił(a) film na 5
Jestem_nieznosna

Nie unoś się, szkodzi na urodę. Nie mówię co oglądałaś dobrego. Mam odmienną opinię i właśnie skomentowałem , a właściwie wyciągnąłem wniosek, że skoro uważasz film za rewelacyjny to niewiele filmów oglądałaś. Tylko tyle, no i bez jak piszesz sarkazmu. Sarkazm moja droga to szyderstwo, kpina. Ja nie kpię z Ciebie. A Ty próbujesz ,nieudolnie wprawdzie. Ale zaczynam rozumieć, że mylisz pojęcia, więc może to "uśmianie" się na filmie to były inne emocje, tylko się pomyliłaś. To by wszystko tłumaczyło.

ocenił(a) film na 9
mistan333

Ja nie mylę pojęć, tylko Ty nie umiesz czytać. Sarkazm to była cała moja odpowiedź na Twój komentarz, po którym Ty zapytałeś, czy faktycznie mnie zabolało. Haha. To ja zakpiłam z Twojego komentarza. W każdym razie nie chcę mi się już prowadzić tej bezsensownej wymiany zdań, pozdrawiam.
Nauczmy się żyć, że każdy ma prawo oglądać co chce i każdemu się może podobać co chce. Mam nadzieję, że Ty wyciągniesz wnioski z tej lekcji w sobotnie południe.

ocenił(a) film na 5
Jestem_nieznosna

Z jakiej lekcji? Ale ok wyciągam wnioski i pytam tak zupełnie poważnie która filmowa scena tak Cię ubawiła? Może oglądałem jakąś skróconą wersję czy coś.

ocenił(a) film na 5
mistan333

jesli urodę ma jak poczucie humoru to nic jej nie zaszkodzi ;)

ocenił(a) film na 2
Jestem_nieznosna

a w którym momencie się uśmiałaś?
tak z ciekawości
bo ja się nie uśmiechnęłam ani razu
film był depresyjny

ocenił(a) film na 5
frotka_w_ultraviolecie

zgadzam sie w 100%,

Jestem_nieznosna

Czy jesteś upośledzona? Nie twoja wina, ale wtedy zrozumiem.

ocenił(a) film na 4
Jestem_nieznosna

Są różne gusta to i poczucie humoru jak się okazuje bywa różne,ale napisać że ten film był zabawny hmm...

ocenił(a) film na 6
Jestem_nieznosna

Moim zdaniem film raczej smutny niż zabawny...

ocenił(a) film na 9
Jestem_nieznosna

Świetny film. Klimat w dechę. Nas oglądało troje i obsmialismy się jak norki. Już dawno nie oglądałam tak dobrego filmu, w dodatku polskiego.

ocenił(a) film na 4
Agsia76

No i w dechę skoro norki się śmiały.

ocenił(a) film na 5
KAROLsas

wreszcie wiem z czego smieją się norki :) nie widziałem tutaj nic śmiesznego, ale widocznie nie tylko gust jak dupa i każdy ma swój ale dotyczy to też poczucia humoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones