PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856080}
6,2 8 353
oceny
6,2 10 1 8353
5,6 17
ocen krytyków
Chrzciny
powrót do forum filmu Chrzciny

Komedia ?

ocenił(a) film na 5

Po przeczytaniu komentarzy liczyłem na śmieszna komedie a wynudziłem się jak cholera, ten film to dramat i tyle, nie wprowadzajcie ludzi w błąd, zmieńcie kategorie filmu...

ocenił(a) film na 3
mib0220

Popieram i zastanawiam się po co takie filmy kręcą!

ocenił(a) film na 4
Conti10

Dokładnie to samo pomyślałam.

ocenił(a) film na 6
Conti10

Film fajny ale rzeczywiście jest to dramat

diavolo0801

Mam identyczne odczucia. W ogole niezabawny i raczej kategorai blizsza dramatu ....

mib0220

Dziadostwo. Obejrzałem kawałek przy wigilijnym stole. Szkoda gadać, dokąd zabrnęliśmy z rodowitym kinem. Już nawet nie mówię o "Weselu" Smarzowskiego, bo jemu też już odleciała rzeczywistość, ale w 1978 był film "Płomienie" – ciekawy, inteligentny, niebanalny, dział się wokół pogrzebu jednego z członków rodziny. A w "Chrzcinach" od pierwszego wejrzenia wiadomo było, co się wydarzy i wiadomo, jakich lotów humor zaprezentuje. Teraz pytanie, kto ogłupiał do reszty – filmowcy czy widzowie? Szkoda aktorów, bo jeśli chcieliby zagrać w czymś innym niż stan wojenny, rodzinne kłótnie przy wódce czy II wojna światowa, musieliby sami sobie napisać scenariusz.

ocenił(a) film na 5
LukaszJarosz25

dystrybutor uważa, że to komedia obyczajowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones